Recenze Niceboy HIVE podsie – sluchátka, která s vámi srostou

 • Eva Kašíková
  Kategorie: Recenze, Repro, sluchátka
  Pro 11, 2019
  0× Komentováno

  Sluchátka Niceboy HIVE podsie, jsou stylová True Wireless sluchátka s MaxxBass technologií. Nemají kabel, jednotlivé špunty jsou od sebe odděleny a lze je použít i samostatně. Příslušenství sluchátek tvoří praktický box, ve kterém jsou uložena a zároveň dobíjena.

  Dnešní doba přeje bezdrátovým technologiím a firma Niceboy v tomto trendu rozhodně není pozadu. V oblasti audia, nabízí několik typů bezdrátových sluchátek. Posledně jsme Vám představili sluchátka Niceboy HIVE bones , která využívají technologii vedení zvuku přes lícní kosti. Dnes se podíváme na zoubek jednomu z menších sourozenců, na sluchátka Niceboy® HIVE podsie, která jsou založená na True Wireless řešení = nikde žádný kabel.

  TIP: NICEBOY HIVE BONES - ZVUKY PŘÍMO DO HLAVY

  Vzhled, váha, rozměry a zvuk

  Design je moderní. Na první pohled působí jednoduše a elegantně. Při nošení jsou velmi nenápadná a váha zanedbatelná. Jeden špunt má 4g (pár 8g). Společně s boxem se nám na nekalibrované váze zobrazila hodnota 39g.

  Do ucha zapadnou a v podstatě je dál ani necítíte. K dispozici jsou na špunty různě velké nástavce. Vkládání a vyndávání chce pouze drobný cvik. Zvládne to každý.

  Technické parametry, udávané výrobcem

  Verze Bluetooth

  5.0

  Podporované Bluetooth profily

  HFP, A2DP, AVRCP, SPP, PBAP

  Dosah přenosu

  10 metrů

  Frekvence

  20 Hz-20 kHz

  Reproduktor

  8 mm

  Citlivost

  110db ± 3db

  Výdrž

  3,5 hodiny (15 hodin celkem s boxem)

  Kapacita baterie sluchátek

  60mAh

  Kapacita baterie nabíjecího boxu

  400mAh

  Vodotěsnost

  IP54

  Kvalita reprodukovaného zvuku, mne mile překvapila. Vlastností špuntů je to, že Vás od těch okolních izolují a hudba jde přímo do uší. Technologie MaxxBass vám zaručí, že si Vaše oblíbené songy budete přehrávat stále dokola.

  Základní ovládání a připojení sluchátek přes Bluetooth

  • Každý špunt, má vlastní ovládací multifunkční tlačítko.
  • Dlouhý stisk – zapnutí/vypnutí.
  • Jedním stiskem libovolného tlačítka – přehrávání/pauza, přijetí/ukončení hovoru.
  • Dvojitý stisk levého/pravého tlačítka – snížení /zvýšení hlasitosti o jeden stupeň.
  • Delší stisk levého/pravého tlačítka – předchozí/následující skladba a zároveň jakýmkoliv tlačítkem odmítnutí hovoru.

  V případě propojení s telefonem, můžete vyřizovat hovory. Ten uslyšíte pouze z levého sluchátka. Díky tomu nebudete při telefonování křičet na své okolí, ale uslyšíte dobře i sebe.

  Zabudovaná je zde verze Bluetooth 5.0. Za samozřejmou bereme zpětnou kompatibilitu se staršími verzemi. Po prvotním spárování s telefonem například sluchátka stačí pouze vyndat z boxu. Ta se sama "domluví" a propojí navzájem i se zdrojem. Naopak vložením do boxu se vypnou a odpojí.

  S bezdrátovým řešením je spojeno nabíjení. V balení naleznete krátký kabel USB / USB-C, který připojíte k vlastnímu adaptéru. Samotné "špunty" se v boxu nabijí přibližně za 1 hodinu. Poté vydrží hrát až 3,5 hodiny, to v závislosti na hlasitosti. Já je z boxu vytáhla 3krát plně nabitá, počtvrté mi je zvládnul nabít už jen přibližně napolovic kapacity akumulátorů.

  Od zdroje se můžete pohybovat až 10 metrů. Bezproblémové spojení je i ve vedlejší místnosti, pokud tou vedlejší místností, není zrovna atomový kryt či transformátor el. sítě.

  V posilovně nasadit, na ulici raději vypnout...

  Vhodná jsou na všechny činnosti, které vás zrovna napadnou, pokud to nebude potápění. Zkrátka záleži na vkusu každého soudruha. Majiteli poslouži dobře pro přehrávání audia s telefonem, notebookem anebo třeba jako handsfree v autě. Odolnost proti prachu a dešti udává výrobce označením IP54. Odolají částečně prachu a stříkající vodě. Pokud Vás tedy venku chytne déšť nebo se zapotíte, sluchátka budou fungovat dál.

  Při sportu v uších drží jako přibitá. Neměla jsem nejmenší potřebu či nutkání, je v průběhu používání upravovat a vracet na místo do ucha. Držely skvěle dokonce i při běhu. Coby vhodná je vnímáme především pro toho, kdo se rád izoluje od okolních zvuků. Pro sportování na ulici, bychom podsie spíše nedoporučovali. Přestáváte totiž vnímat provoz kolem sebe, což může být nebezpečné. Což svým způsobem souvisí i použitím coby handsfree v autě, vlastně to nebude tak vynikající nápad, jak by jeden myslel. Do posilovny anebo večer u filmu, bych si je naopak uměla moc dobře představit. Okolí rušit nebudete.

  Niceboy HIVE podsie lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do Kč (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>
   

  Verdikt

  Niceboy HIVE podsie Vám poskytnou skvělý zvuk a dlouhou dobu přehrávání. Pokud jste milovníci hudby, sluchátka vám doslova přirostou k hlavě a vyndávat je budete jen k nabíjení. Doporučuji uchovávat v boxu, jelikož jsou samostatně poměrně malá a lehoučká, a tedy náchylná ke ztrátě.

  záporyklady
  - izolace od okolních zvuků+ izolace od okolních zvuků
  - časté dobíjení+ kvalita zvuku a podání basů
  - při neopatrnosti hrozí ztráta+ lehká, elegantní
   + základní odolnost proti prachu a vodě

   

  Za zapůjčení Niceboy HIVE podsie děkujeme značce

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  0 Komentáře

 • Doporučujeme podobný obsah z našeho webu

 • Poradna

 • Komerční odkazy

  Používáme fotky z DepositPhotos
 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.