Sobota , 02. 08. 2025

Gustav

Play Station 3 jako Blu ray přehrávač zase v kurzu?

20. 08. 2009

PS3 je už dlouho zajímavý kousek elektroniky, který byl zpočátku finančně velmi výhodný i jako Blu ray přehrávač. Časem jej ale cenou dohnaly klasické hi-fi přehrávače. Sony nyní chystá novou tenkou verzi, která bude současně zase levnější. Vyplatí se?

Nová PS3 je o 32 % menší, 36 % lehčí a spotřebuje o 34 % méně energie. Na trh přijde 1. Září za cenu 299 Euro (7700 Kč) v Evropě a v USA jako obvykle vyjde výrazně levněji – 299 USD (5500 Kč). Majitele Sony televizorů potěší funkce Bravia Sync, díky níž mohou využít dálkové ovládání televizoru i pro PS3.

Tímto se cenově PS3 dostane zase blíže k hi-fi přehrávačům, přičemž nabízí mnoho navíc. Kromě hraní her a přístupu na internet plánuje Sony na podzim spustit online půjčovnu a prodejnu filmů v standardním i HD rozlišení. Mluví o Evropě, ale zda dojde na českou lokalizaci, raději spekulovat nebudeme. Bylo by to záslužné, užitečné, revoluční, ale stejně tak je to nepravděpodobné.

 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Když se řekne pojem „domácí tiskárna“, většina z nás si představí kompaktní inkoustovou tiskárnu. Ty jsou totiž, na rozdíl od laserových tiskáren, univerzálnější a v domácnosti využitelnější – vytisknete s nimi jak texty, tak i vysoce kvalitní obrázky a fotografie. U českých spotřebitelů jsou pak nejpopulárnější inkoustové tiskárny značek Canon, Epson a HP. V tomto článku vám nabízíme srovnání nákladů na tisk vybraných TOP modelů tiskáren od zmíněných výrobců.
Nejsem fanoušek sluchátek v uších, nerad ztrácím kontrolu, přijít o sluch například na ulici vidím jako nechtěnou věc. Jako fanouška nových technologií mě naopak lákalo vyzkoušet sluchátka HIVE pods, přinášející budoucnost do současnosti. Čítají dva špunty s vlastní baterií a příjmem, dokonce nepotřebují kabel ani pro komunikaci mezi sebou.
VisionBook 11Wa v nás vzbudil nemalá očekávání, jak si Umax zvládne poradit nejen s výkonnějším a také energeticky náročnějším Celeronem (oproti Atomu) v šasi tabletu, kde ještě udělal místo na M.2 disk a zadní kameru. Jak to celé ladí, když přidali i operační paměť? Odpovězme v recenzi.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek