Nový 13palcový Umax s IPS displejem

 • Igor Viduna
  Kategorie: Novinky, Přenosná zařízení
  květen 09, 2017
  0× Komentováno

  Spoleňost Umax plánuje koncem května na český trh uvést cloudbook VisionBook 13Wa vybavený opět Full HD displejem s IPS maticí, tentokrát s úhlopříčkou 13,3 palců. U tohoto modelu opouští ozkoušený Intel Atom směrem k úspornému Celeronu N3350 s jádrem „Apollo Lake“.

  TIP: VisionBook 14Wi Plus – vítej, Godote, černá ti sluší

  Procesor Intel Celeron N3350 nabídne velké rozmezí frekvencí od základní 1,1 GHz po 2,4 GHz při automatickém přetaktování. Grafické jádro dosahuje na maximální takt 650 MHz, což je oproti 500 MHz u Atomu x5-z8300/8350. Oproti Atomu čekejme pouze 2 výpočetní jádra a vyšší TDP 6 W, přičemž SPD (tedy standardní příkon) činí 4 W. Nechejme se tedy překvapit, zda výrobce zůstal u pasivního chlazení, což očekáváme. Uvidíme, jak se vyšší spotřeba procesoru projeví na zahřívání šasi.

  Operační paměti nabídne 3 GB, oproti 4 GB u 14Wi Plus a eMMC zůstává na 32 GB. Nechybí dvojic USB portů 2.0 a 3.0 apod. Akumulátor má mít pouze poloviční kapacitu oproti předchozím 14palcovým modelům, tedy 5 000 mAh při napětí 7,4 V (tedy dvojnásobném). Dokáže naplnit slibovanou výdrž kolem 8 až 10 hodin? Mohl by. Uvidíme v recenzi, kterou vám chceme nabídnout.

  Zdroj: Umax

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  0 Komentáře

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  televiz_:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

  Podpořte web DigiLidi: 
  nákupem na ALZA.cz
  vyhledáním nejlepší ceny na Heureka.cz
  nákupem v Číně
  registrací na Aliexpress s dárkem 2USD

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce


 • Užitečné články k přečtení

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

  Nákup bitcoinu návod a vysvětlení
  O bitcoinu a dalších kryptoměnách se dnes mluví skoro všude. Pořád ještě není pozdě se o tuto oblast začít zajímat. Vysvětlíme si, co to kryptoměny jsou a poradíme, jak si koupit bitcoin, litecoin nebo třeba ethereum. A zkusit s námi můžete i vlastní těžbu na svém počítači.