Eizo a jeho první monitor s USB – C

 • Igor Viduna
  Kategorie: Novinky, Televizory - projektory
  Říj 26, 2016
  0× Komentováno

  Společnost Eizo uvedla na trh první 27palcový monitor FlexScan EV2780 s terminálem USB – C. K čemu je dobrý?

  Jak jsme již dříve psali, USB – C má mnoho využití a umí přenášet i obraz. Tak je tomu i u tohoto monitoru, který prostřednictvím jediného kabelu přenese obraz, zvuk i USB signál až 5 Gbit/s. Zároveň může dodat až 30 W pro případné dobíjení notebooku či tabletů jako HP x2 apod. To ušetří počet kabelů na stole. Typická spotřeba při tom nepřesáhne 23 W.

  TIP: HDMI si porozumí s porty USB typu C

  Nepřijdete při tom ani o DisplayPort a HDMI konektory. Na šířku má rámeček obrazovky 1 mm, jde o IPS displej s nativním rozlišením 2560 x 1440, 178stupňovými pozorovací úhly, typickým jasem 350 cd/ m2 a kontrastním poměrem 1000: 1. Nechybí ani senzor, který automaticky upraví jas obrazovky dle světla v místnosti. Přednastavený režim nazývá režim "Paper" snižuje modré světlo pro pohodlnější prohlížení.

  Zdroj: TechPowerUp

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  0 Komentáře

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  _apalina:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

  Používáme fotky z DepositPhotos
 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.