2008: Vyprodali jsme 20 stadionů, děkujeme!

 • administrator
  Kategorie: Novinky,
  Led 01, 2009
  0× Komentováno
  První den nového roku je vhodným okamžikem pro drobné bilancování nad naší činností. V roce 2008 náš magazín zaznamenal 670 tisíc návštěv a překročil výrazně 1,5 milionu zobrazení. Děkujeme všem, a především těm, kteří si nás oblíbili a rádi se k nám vracejí.

  Vyprodali jsme na dvacet stadionů

  Z dalších zajímavých ukazatelů vybíráme například absolutní unikátní návštěvníky, kterých bylo 353 tisíc. Jestliže například Sazka Arena (O2 Arena) pojme 18 tisíc lidí, naplnili jsme ji téměř 20krát. Jistě byste k nám nepřišli, pokud by zde nebylo nic zajímavého. Vydali jsme přes 70 unikátních recenzí, testů a návodů a stovku kratších zpráv nebo glos. Zejména pyšní jsme na to, že velké množství recenzí produktů jako DVD/HDD rekordérů nebo přehrávačů u nás vychází jako první na českém internetu.
  Unikátní návštěvníci DIGIlidi.cz po měsících podle TOPlistu

  Panasonic až na věky aneb co čtete nejvíce?

  Podle statistik vás nejvíce zajímají rubriky "Přehrávače a rekordéry" a "Televizory a projektory". Velký zájem zaznamenala i rubrika o HTPC. Z konkrétních článků vyhrál test DVD/HDD rekordéru Panasonic DMR-EX77 se 26 tisíci přečteními za rok 2008. A to i přes to, že šlo o test z roku 2007. Druhé místo ale už vybojoval aktuální výrobek z roku 2008, plazma Panasonic TH-42PX80E s 25 tisíci přečteními. Následoval již docela fádně opět Panasonic s plazmou roku 2007 TH-42PX70E. I když Panasonic, stejně jako jiné výrobce, ani trochu nešetříme, zdá se, že jeho obliba je neotřesitelná. Až na čtvrtém místě se objevuje Sony s povedeným rekordérem RDR-HXD870.

  Jací jste a co si myslíte?

  Pozoruhodné jsou i výsledky našich anket, kde odpovídáte právě vy, čtenáři. Však se podívejte sami: Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na setkávání v roce 2009!

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  0 Komentáře

 • Doporučujeme podobný obsah z našeho webu