Vybíráte repasovaný notebook jako dárek?

 • placená inzerce
  Kategorie: ,
  Lis 09, 2020
  0× Komentováno

  Potřebujete nový notebook, ale nechcete za něj utrácet desítky tisíc? Pokud vás děsí ceny za nové notebooky, máme pro vás skvělé řešení, jak vybrat kvalitní a plně funkční za přijatelnou cenu. <--break->Co je repasovaný notebook?

  Slyšeli jste už někdy pojem ,,repasovaný notebook’’? Pokud ne, pečlivě čtěte a dozvíte se jaká je jejich hlavní výhoda. Repasované notebooky jsou již použité a znovu uvedené do provozu. Můžeme mezi ně řadit dokonce i nové notebooky, které byly například vystaveny v obchodech a nebyly včas prodány, takže za dobu nabídky k prodeji nebyly nijak používány. Dále mezi ně řadíme i notebooky množstevně nakoupené pod leasingem pro využití kancelářské práce větších firem. Po ukončení tohoto pronájmu se tedy vrací zpět výrobci. Opravy a kontroly provádí zkušení odborníci nebo přímo výrobci, takže se nemusíme obávat nefunkčnosti. K prodeji jsou tedy následně dodány kompletně přeinstalované s aktualizovaným operačním systémem. Největší výhodou těchto notebooků je mimořádně nízká cena k poměrně slušnému výkonu.

  Jaký vybrat notebook?

  V první řadě je důležité si rozmyslet pro jaké účely notebook pořizujete. Čím lepší, rychlejší a výkonnější potřebujete, tím bude pochopitelně cena vyšší.

  Osobní využití a administrativní práce

  Pro potřebu osobního využití je myšleno klasické brouzdání na internetu, sledování sociálních sítí, vyřízení emailové korespondence, on-line nákupy a další. Pro tyto klasické účely je naprosto zbytečné utrácet za velmi výkonné notebooky s velkou kapacitou a skvělou rychlostí operačního systému. Kancelářské repasované notebooky, které jsou zaměřené pro jednoduché používání jsou pochopitelně cenově velmi přístupné.

  Pracovní využití

  Jestli však vybíráte notebook pro pracovní účely je naopak dobré se zaměřit při výběru na velký výkon a dostačující rychlost, aby jste zbytečně neztráceli vaši produktivitu tím, že čekáte až vám cokoliv naběhne. Pro tyto účely doporučujeme vybírat profesionální notebooky s vysokým výpočetním výkonem. Tyto notebooky jsou uzpůsobeny pro používání nástrojů například pro úpravu fotek, videí, návrhy interiérů nebo pro herní využití.

  Na co dát při výběru pozor?

  Pokud se rozhodnete ke koupi repasovaného notebooku je velmi důležité vybírat firmy, které nabízejí záruku. Přeci jen to není levná záležitost i přesto, že jsou repasované notebooky levnější než nové. Stále máme nárok na to, aby daná věc fungovala určitou dobu. Další věc, na kterou se určitě zaměřit je jestli má daný notebook operační systém a nebo ne. Notebooky bez operačního systému jsou většinou levnější, takže se nenechte oklamat nízkou cenou. Nezapomínejte se také informovat, jaký je stav baterie.

   

 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  virtuální adresa pro zásilky ze zahraničí

  Nakupovat v zahraničí může být velmi výhodné. Mnohdy ale prodejci nedoručují do našich končin. Naštěstí existují služby pro přeposlání zboží. Tyto služby vychází občas i levněji, než doručení přímé.

  gramofon

  Prodeje gramodesek dramaticky rostou, stejně tak přibývá lidí poslouchajících hudbu z gramofonu. Analogově. Je to nostalgie, je to magie, může to být i kvalitní zvuk. Ale má to smysl?