Virtuální operátor FAYN nabízí ideální tarif pro běžného uživatele

 • placená inzerce
  Kategorie: ,
  Pro 17, 2017
  0× Komentováno

  Průměrná spotřeba českého uživatele mobilních služeb činila v posledních letech 130 minut, 48 SMS a 580 MB mobilních dat měsíčně. Nabídky většiny operátorů jsou mnohem větší, ale zároveň mnohem dražší. Přitom už za 249 korun tak můžete mít vše potřebné. Neplaťte tedy za něco, co nepotřebujete!

  Velcí mobilní operátoři vnucují zákazníkům takzvané neomezené tarify za nemalé peníze. Ale menší tarify úspěšně vytlačují. Jejich cílem je prodávat drahé tarify lidem, kteří je nepotřebují. A doslova milují závazky.

  Virtuální operátor FAYN se snaží tuto mezeru na trhu vyplnit. FAYN se specializuje na telekomunikační služby již od roku 2002, takže jde opravdu o stabilního a prověřeného poskytovatele služeb, na jehož chytrou nabídku se nyní podíváme blíže. 

  Tarif REMIX – zlatá střední cesta i s mobilním internetem

  Podle výroční zprávy Českého telekomunikačního úřadu činila loni průměrná spotřeba každé SIM v ČR asi 130 minut, 48 SMS a 580 MB dat měsíčně. 130 minut je opravdu hodně daleko od neomezeného volání, které vám vnucují velcí operátoři za drahé peníze.

  FAYN vzal tyto hodnoty, zohlednil realitu (průměr je přece jenom zkreslující) a vytvořil tarif vycházející právě z výše uvedených hodnot.

  Za 249 korun měsíčně dostanete 100 volných minut do všech sítí, 20 volných SMS do všech sítí a 500 MB mobilního internetu s podporou LTE. Po vyčerpání dat zůstává internet funkční se sníženou rychlostí 20 kb/s. Další balíčky internetu si lze volně dokupovat, včetně možnosti výhodně zvolit např. 1000 MB dat. Volitelně pak lze využít volání přes internet VoIP, kde máte v ceně dalších 20 volných minut a výhodnou cenu za další minuty 0,58 Kč. Více viz podrobnosti o tarifu FAYN REMIX

  fayn remix tarif virtuálního operátora

   

  Voláte podprůměrně nebo naopak nadprůměrně?

  Tarif REMIX cílí na průměrné uživatele. Ale co když jimi nejste? I pro vás má FAYN zajímavou nabídku!

  Potřebujete hodně volat? Pak pro Vás má FAYN tarif neomezeného mobilního volání FLAT za 389 korun. S daní a bez závazku. 

  Populární je i tarif OPTIMA, který za 199 korun nabízí 150 volných minut a 30 volných SMS. Viz nabídka mobilních tarifů na adrese http://www.fayn.cz/mobil/

  To nejlepší nakonec – žádné závazky

  Uvedené služby operátora FAYN jsou vždy bez závazku, výpovědní lhůta činí 1 měsíc. Všechny tarify lze hradit zpětně na fakturu, nebo z dobíjeného kreditu. Kredit můžete dobíjet přes internet, nebo na všech poštách v ČR. Více informací najdete na webu tohoto FAYN virtuálního operátora