Unboxing video Ikea Eneby - přichází ze světa nábytku

 • Igor Viduna
  Kategorie: Novinky, Repro, sluchátka
  Zář 24, 2019
  0× Komentováno

  Dražší reproduktory Eneby z Ikea doznaly poměrně dobrých hodnocení od různých recenzentů na našem webu (jako českém). Proto nám nedalo a zakoupili jsme ten nejmenší z rodiny, přenosný s netradičním vzhledem oproti konkurenci, za 499 Kč.

  Reproduktor je tradičně v duchu filozofie Ikei zabalen minimalisticky, aby krabička zabírala, co nejméně místa v přepravních kartonech.

  Výrobce mluví o poměrně malém výkonu 3,5 W a navíc nemá vlastní akumulátor, můžete vložit tři AAA akumulátory - klidně ty z vedlejšího “regálu”, na výběr máte více kapacit. Počítejte však s navýšením ceny minimálně o 79 Kč a jeden článek vám zůstane ladem.

  Reproduktor napájí klasické micro USB prostřednictvím estetického, látkou potaženého, kabelu. Kromě tradičního Bluetooth 4.2 lze Eneby připojit ke zdroji zvuku i prostřednictvím 3,5palcového audio konektoru. Propojovací kabel si budete muset koupit, pokud žádný nevlastníte.

  Více v následné recenzi.

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  0 Komentáře

 • Doporučujeme podobný obsah z našeho webu

 • Poradna

 • Komerční odkazy

  Používáme fotky z DepositPhotos
 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  virtuální adresa pro zásilky ze zahraničí

  Nakupovat v zahraničí může být velmi výhodné. Mnohdy ale prodejci nedoručují do našich končin. Naštěstí existují služby pro přeposlání zboží. Tyto služby vychází občas i levněji, než doručení přímé.

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.