UMAX VisionBook 10Wi Plus s odnímatelnou klávesnicí i Windows 10

 • Igor Viduna
  Kategorie: Tiskovky, Přenosná zařízení
  Zář 01, 2015
  0× Komentováno

  UMAX rozšiřuje svoji nabídku o novinku s označením VisionBook 10Wi Plus. Navazuje tak na osvědčený model 10Wi uvedený v lednu tohoto roku a přináší řadu vylepšení. V dohledné době se můžete těšit na recenzi.

  Srdcem tabletu zůstává úsporný  čtyřjádrový procesor Intel Atom Bay-Trail Z3735F, naopak se zvětšila operační paměť na 2GB DDR3, odnímatelná klávesnice dostala český layout a navíc dva USB porty pro připojení externích zařízení. Vyšší je také kapacita baterie 7000 mAh a také rozlišení přední kamery se zvýšilo na 2 Mpixely.  VisionBook 10Wi Plus je osazen 10,1“ IPS multidotykovým displejem (1280 × 800) a poměrem stran 16:10 pro vynikající kvalitu obrazu pro práci a zábavu. Ve výbavě naleznete bezdrátový Wifi adaptér, Bluetooth verze 4.0, HDMI port, micro USB port, micro SD slot, dvojici reproduktorů a výstup na sluchátka.

  Jako jedno z prvních zařízení tohoto typu na trhu přichází VisionBook 10Wi Plus s předinstalovanými Windows 10 Home Edition. Nový systém Windows 10 nabízí známé prostředí a snadno se používá. Ve spoustě věcí, včetně nabídky Start, se podobá Windows 7. Rychle se spouští i probouzí ze spánku, má víc integrovaných funkcí zabezpečení, které vás budou chránit  a je systémem výborně použitelným pro dotyková zařízení. Řada aplikací již používá OneDrive k zálohování informací a jejich bezproblémové synchronizaci se zařízeními s Windows 10. Všechno, co potřebujete, máte vždycky po ruce.

  Nově dostupné jsou ve Windows 10 aplikace Office Mobile (Word Mobile, Excel Mobile, PowerPoint Mobile a OneNote), které jsou od základu navržené pro dotykové ovládání a  nabízejí známé prostředí, které zákazníci Office očekávají a poskytují možnosti, které uživatelé potřebují, aby mohli být produktivní na cestách. Tyto aplikace jsou vyvynuté zejména pro zařízení s obrazovkou o velikosti 10,1“ nebo menší.

  Doporučená koncová cena je stanovena na 6 290 Kč s DPH, distribuce začne druhý týden v září.

 • Poradna

 • Komerční odkazy

  Používáme fotky z DepositPhotos
 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.

  gramofon

  Prodeje gramodesek dramaticky rostou, stejně tak přibývá lidí poslouchajících hudbu z gramofonu. Analogově. Je to nostalgie, je to magie, může to být i kvalitní zvuk. Ale má to smysl?