Smartphone Energy Phone Pro 3

 • Igor Viduna
  Kategorie: Tiskovky, Přenosná zařízení
  Lis 02, 2017
  0× Komentováno

  Společnost Energy Sistem, přední španělský výrobce spotřební elektroniky s důrazem na originalitu a design, představuje svůj dosud nejvýkonnější smartphone Energy Phone Pro 3. Novinka s elegantním kovovým provedením nabízí mj. 5,5" Full HD displej, bleskové 4G LTE mobilní připojení, duální 13Mpx fotoaparát s pokročilým grafickým rozhraním, čtečku otisků prstů či dva sloty pro SIM kartu.

  Energy Phone Pro 3 vychází z pečlivě konstruované a elegantní kovové konstrukce. Přední části dominuje velký 5,5" dotykový displej s rozlišením 1920 x 1080 bodů a technologií IPS, doplněný vysoce odolným ochranným sklem Dragontrail se speciální povrchovou úpravou zamezující jeho znečištění a tvorbě nežádoucích otisků prstů.

  Smartphone pohání osmijádrový procesor ARM Cortex A53 s taktovací frekvencí 1,5 GHz, který v kombinaci s 3GB operační pamětí zajišťuje rychlou odezvu zařízení při jakékoli činnosti a velmi nízkou spotřebu energie. Vnitřní paměť modelu Pro 3 pojme až 32 GB dat a lze ji dále rozšířit prostřednictvím micro SD karet o dalších až 256 GB. Uživatelé tak mají k ruce spoustu prostoru pro ukládání fotografií či audio a video souborů. O správu všech funkcí telefonu a plynulý běh aplikací se stará operační systém Android 7.0 Nougat.

  Propojení s okolním světem prostřednictvím doposud nejrychlejší mobilní datové sítě umožňuje 4G technologie. Zařízení také podporuje Wi-Fi standard 802.11 b/g/n a bezdrátovou technologii Bluetooth 4.1.

  Na zadní straně telefonu je umístěn duální fotoaparát s 13Mpx senzorem Sony IMX258 doplněným o 5Mpx snímač s automatickým ostřením a bleskem LED Dual Tone. Kombinace těchto prvků zajišťuje špičkovou kvalitu pořízených snímků, a to i v případě špatných světelných podmínek. Přední část modelu Pro 3 je pak osazena 5MPx kamerou se širokým 80° úhlem záběru, umožňující pořizování selfies či videohovory. Pořízené fotografie lze díky široké řadě grafických funkcí rovnou v telefonu dále upravovat – např. měnit hloubku ostrosti, přidávat efekty pro zvýraznění popředí či vkládat prvky z jiných fotografií.

  Zabudovaná čtečka otisku prstů nabízí majitelům Energy Phone Pro 3 vysokou úroveň zabezpečení a usnadnění správy telefonu. Kromě bezpečného přístupu k citlivým datům uloženým v paměti mobilu lze čtečku otisků prstů využít také jako efektivní nástroj pro bezpečné placení či rychlý přístup ke kontaktům a oblíbeným aplikacím.

  Model Pro 3 obsahuje nevyjímatelný a rychle dobíjitelný 3 000mAh akumulátor s výdrží až 214 h v pohotovostním režimu na jedno nabití (příp. 16 hodin hovoru).

  Společnost Energy Sistem klade velký důraz nejen na design, nadstandardní tříletou záruku bez omezení a inovativní technologie, ale rovněž i na vysokou dostupnost svých produktů. Smartphone Energy Phone Pro 3 si zákazníci mohou koupit za doporučenou cenu 7 590 Kč s DPH.

 • Poradna

 • Tipy na výhodný nákup


  běžná cena: 299 Kč


  výhodná koupě: 130 Kč


 • Komerční odkazy

  Podpořte web DigiLidi: 
  nákupem na ALZA.cz
  vyhledáním nejlepší ceny na Heureka.cz
  nákupem v Číně

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce


 • Užitečné články k přečtení

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.