Samsung představuje HomeSync, svoje nové MMC

 • Jiří Ptáčník
  Kategorie: Tiskovky, MMC
  Úno 26, 2013
  0× Komentováno

  Samsung HomeSync je vybaven pevným diskem o velikosti 1 TB a podporuje 8 samostatných uživatelských účtů. Běží na Androidu, pohání jej dvoujádrový 1,7GHz procesor a 1 GB RAM.

  Samsung Electronics představila multimediální centrum Samsung HomeSync. To nabízí ukládání obsahu pro celou rodinu na jedno úložiště, přenesení obsahu na televizi a nový způsob, jak pohodlně ovládat HDTV prostřednictvím známého rozhraní Android.

  MMC od Samsungu pohání dvoujádrový 1,7GHz procesor, 1 GB RAM a dále zde najdeme 1 TB pevný disk, gigabitovou LAN síť, Wi-Fi, bluetooth, 2x USB 3.0 port, HDMI a optický výstup

   

  Pevný disk o velikosti 1 TB, kterým je Samsung HomeSync vybaven, umožňuje synchronizovat obsah mezi několika zařízeními a nabízí sdílené i soukromé úložiště. Přístroj podporuje osm samostatných uživatelských účtů, takže jej může využívat celá rodina. Každému z uživatelů umožňuje nahrávat i stahovat obsah z mnoha zařízení a okamžitě jej sdílet s dalšími členy rodiny. Šifrování souborů a uživatelské účty chráněné uživatelským jménem a heslem zaručují, že obsah umístěný v soukromé složce uživatele zůstává v přístroji uložený odděleně od sdíleného obsahu.

  Samsung HomeSync přináší to nejlepší z her na platformě Android, filmů a televizních pořadů přímo do vašeho obývacího pokoje. Bezdrátově můžete streamovat obsah z vašeho zařízení Galaxy přímo na televizní obrazovku – umožní vám přehrávat, prohlížet a používat všechny vaše domácí videozáznamy, fotografie a aplikace, a to vše ve Full HD.

  HomeSync je vybaven multimediálním přehrávačem na platformě Android Jelly Bean, který nabízí uživatelům kompletní a známé prostředí operačního systému Android a umožňuje jim ukládat i spouštět veškeré jejich aplikace. Navíc lze uložený obsah přímo ovládat prostřednictvím mobilního telefonu.

  Od dubna letošního roku bude zařízení HomeSync v prodeji ve vybraných zemích, včetně České republiky.

   

   

   

  homesync