Přichází Ainol Numy 3G Sword

 • Igor Viduna
  Kategorie: Tiskovky, Přenosná zařízení
  Dub 10, 2014
  0× Komentováno

  LCD tablet Ainol NUMY 3G Sword je dalším tabletem Ainolu, který českým uživatelům nabídne možnost telefonování hned ze dvou SIM karet a současně podporu 3G dat .

  Navazuje tak na původní model NUMY, oproti němu ale nabídne například lepší displej a více paměti. Tablet lze díky jeho funkcím využívat takřka stejně jako mobilní telefon, k čemuž napomáhají i velmi přijatelné rozměry 189 × 108 × 9 mm a hmotnost 286 g. Tablet je nabízen v bílé nebo černé variantě.

  Podpora telefonních funkcí prostřednictvím dvou SIM karet není jedinou výhodou, kterou Ainol NUMY 3G Sword uživatelům nabízí. Mohou využívat také technologii GPS pro navigaci a v tabletu nechybí ani podpora Bluetooth ve verzi 4.0. Samozřejmostí je Wi-Fi ve standardu 802.11 b/g/n. Tablet obsahuje čtyřjádrový procesor Mediatek 8382. Ainol NUMY 3G Sword je vybaven 7“ IPS displejem s rozlišením 1 024 × 600 bodů. Interní paměť s kapacitou 16 GB lze rozšířit přídavnou MicroSD kartou o dalších až 32 GB.

  Multimediální výbavu zajišťuje především dvojice fotoaparátů. Na přední straně má tablet snímač s rozlišením 2 Mpx, zadní kamera pak zvládá pořizovat fotografie v maximálním rozlišení 5 Mpx. Tablet je dodáván v kompletní české lokalizaci s přístupem do obchodu Google Play. Doporučená MOC vč. DPH a všech zákonných poplatků je pro model NUMY 3G Sword 3 590 Kč. Již pro vás připravujeme recenzi!