Poznejte nový moto g8

 • Igor Viduna
  Kategorie: Tiskovky, Přenosná zařízení, Videokamery
  Bře 13, 2020
  0× Komentováno

  Zachyťte perfektní záběr bez ohledu na to, kde jste nebo kdy fotografujete, díky všestrannému kamerovému systému s umělou inteligencí na zcela novém moto g8. Pořizujte ostré fotografie i při slabém osvětlení pomocí hlavního 16MP fotoaparátu s rychlým zaostřením. Pro rozsáhlé panoramatické fotografie nebo okamžiky, kdy chcete vtěstnat celou akci běhěm sportovní události do jednoho záběru, můžete díky ultraširokoúhlému objektivu¹ do rámečku vtěsnat 4x více. Díky speciální kameře Macro Vision, která vás až 5x přiblíží k fotografovanému objektu, získáte neuvěřitelně detailní záběry zblízka.

  Moto g8 přichází se 4,000 mAh baterií, abyste měli dostatek energie během celého dne bez ohledu na to, co máte v plánu. Nechte svou záložní nabíječku doma a s přehledem prožijte svůj den - moto g8 je navržen tak, aby vydržel až 40 hodin na jedno nabití2, tudíž se nemusíte ničeho obávat.

  Díky novému smartphonu si na cestách užijete více kvalitní zábavy. Váš oblíbený obsah bude vypadat a znít lépe než doposud na úžasném 6.4 "HD + Max Vision displeji podpořeném výkonným reproduktorem.

  Všechny tyto úžasné funkce jsou podporovány 4 GB pamětí RAM a osmijádrový procesorem Qualcomm Snapdragon 665 s pokročilými možnostmi zpracování umělé inteligence, které se postarají o perfektní zvýšený výkon. Vychutnejte si online hry náročnější na výkon, pokročilé funkce fotoaparátu a vylepšené zabezpečení. Můžete počítat se 64 GB úložného prostoru a s podporou rozšiřitelného slotu pro SD karty až do 512 GB pro všechny oblíbené aplikace, hudbu, filmy a fotky.

  moto g8 přichází s exkluzivními Moto zážitky a novou funkcí Moto Gametime4. Tento exkluzivní software maximalizuje vaše herní zážitky a dělá je více pohlcující než kdykoliv předtím díky blokování přerušení, abyste udrželi delší pozornost při hře. Toto zařízení přichází s vodoodpudivým designem³, který chrání váš telefon zevnitř i zvenku a je poháněn ultračistou verzí systému Android ™ 10 bez zbytečného softwaru.

  Motorola Moto G8 Plus 4GB/64GB Dual SIM lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do Kč (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>
   
  Motorola Moto G8 Power lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do Kč (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>
   
 • Poradna

 • Komerční odkazy

  Používáme fotky z DepositPhotos
 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.

  gramofon

  Prodeje gramodesek dramaticky rostou, stejně tak přibývá lidí poslouchajících hudbu z gramofonu. Analogově. Je to nostalgie, je to magie, může to být i kvalitní zvuk. Ale má to smysl?