Nové smartphony Moto E4 a Moto E4 Plus

 • Igor Viduna
  Kategorie: Tiskovky, Přenosná zařízení
  Srp 02, 2017
  0× Komentováno

  Přichází nové smartphony Moto E4 a Moto E4 Plus, které přinášejí vše, co potřebujete – celodenní výdrž baterie, výjimečný displej a pokročilé funkce fotoaparátu – za dostupnou cenu.

  Smartphone Moto E4 se pyšní 5palcovým HD displejem a elegantním kovovým designem. Díky vysokorychlostnímu připojení LTE (4G) můžete s Moto E4 bez problémů přehrávat online videa nebo kontrolovat sociální sítě. O plynulý chod telefonu se postará výkonný čtyřjádrový procesor. Smartphone Moto E4 je vybaven 8Mpx fotoaparátem s automatickým ostřením, takže vám neunikne žádná příležitost k pořízení dokonalých snímků. Přední 5Mpx fotoaparát vám pak zajistí selfie snímky, které můžete obratem sdílet se svými přáteli. O nabíjení svého telefonu se nebudete muset starat ani na cestách. Moto E4 má baterii s kapacitou 2800 mAh, takže ho stačí jen jednou nabít a můžete se bavit celý den.

  Pokud od svého telefonu požadujete ještě více skvělých vlastností, jako je HD displej nebo baterie s vynikající výdrží, zaostřete pozornost na Moto E4 Plus. Jakmile tento smartphone vezmete poprvé do ruky, nebudete jej už chtít pustit. Vybaven je jasným 5,5palcovým HD displejem zapuštěným do hladkého kovu. Energii smartphonu Moto E4 Plus dodává 5000mAh baterie, takže s ním můžete vyrazit kamkoliv, aniž byste museli řešit, zda s vámi udrží krok. Telefon je navíc dodáván s rychlou 10W nabíječkou, která dokáže zajistit hodiny výdrže během několika minut nabíjení. O snadný a rychlý přístup ke všem datům v telefonu se postará čtečka otisků prstů. Jakmile bude telefon odemčený, můžete si být jistí, že vám neunikne žádný důležitý okamžik. Moto E4 Plus se může pochlubit 13Mpx fotoaparátem s automatickým zaostřováním a předním 5Mpx fotoaparátem se selfie bleskem pro ostré fotografie i při slabém osvětlení. Moto E4 Plus nabízí výkon, který potřebujete k procházení webových stránek, hraní her a řadě dalších aktivit, aniž byste museli na cokoli čekat. Plynulý chod zajišťuje čtyřjádrový procesor v kombinaci s rychlým LTE (4G) připojením. S nejnovější verzí operačního systému Android 7.1 můžete od smartphonu Moto E4 Plus očekávat jen to nejlepší.

  Smartphony Moto E4 a Moto E4 Plus jsou na našem trhu k dispozici v několika barevných variantách za cenu od 3 999 Kč s DPH, respektive 4 999 Kč s DPH.