Niceboy přichází s novou řadou autokamer

 • Igor Viduna
  Kategorie: Tiskovky, Videokamery
  Lis 06, 2018
  0× Komentováno

  Vysoké rozlišení ve FullHD, sofistikované asistenční systémy ADAS a důraz na ostré zachycení dopravních značek, SPZ vozidel i obličejů řidičů, to jsou hlavní parametry dvou nových palubních kamer. Nižší model nese název PILOT Q3 a vyšší PILOT Q8, který má navíc například GPS modul s detekcí rychlostních radarů.

  Tato autokamera natáčí v reálném FullHD rozlišení 1920 x 1080p při 30fps. Přičemž ostrost záběrů je zajištěna celoskleněnou optikou s 170° úhlem záběru. Kamera se automaticky zapne/vypne po detekování nabíjení nebo ukončení nabíjení ze zapalování. Dále je vybavena pokročilými asistenčními systémy ADAS, které bývají většinou součástí spíše dražších modelů. Asistenční systémy ADAS vás upozorní například na opuštění jízdního pruhu (LDWS) či na riziko čelního střetu, potažmo dodržení bezpečného rozestupu (FCWS). Kromě toho má v sobě zabudovanou celou řadou dalších funkcí, mezi které patří například parkovací mód, detekce pohybu či nahrávání ve smyčce. Výhodou kamery je také velký 3 palcový displej s možností vypnutí nebo aktivování spořiče obrazovky.

  Niceboy PILOT Q3 lze koupit za 1.990 Kč u všech velkých prodejců.

  Druhou novinkou je palubní kamera pro náročné uživatele se super FullHD rozlišením 2304 x 1296p při 30 fps. O kvalitu a ostrost záběrů se stará výkonný čip Ambarella A7 a celoskleněná optika s 170° úhlem záběru. Díky těmto komponentům dosahuje Q8 PILOT dobrých výsledků i při pořizování záznamu v noci. Kamera je dále vybavena asistenčním systémem ADAS a zabudovaným GPS modulem, který po celou dobu jízdy zachycuje aktuální rychlost i projížděnou trasu na paměťovou kartu. Pomocí funkce GPS přehrávače si pak můžete vše zpětně prohlédnout na Google Maps. Současně je vybavena detekcí rychlostních radarů i úsekových měření, na které Vás s dostatečným předstihem upozorní. Užitečné je také měření průměrné rychlosti přímo v průběhu úsekového měření.

  Niceboy PILOT Q8 lze koupit za 3.990 Kč u všech velkých prodejců.

 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  gramofon

  Prodeje gramodesek dramaticky rostou, stejně tak přibývá lidí poslouchajících hudbu z gramofonu. Analogově. Je to nostalgie, je to magie, může to být i kvalitní zvuk. Ale má to smysl?

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.