MSI uvádí 3 desky řady ECO s procesory Braswell

 • Igor Viduna
  Kategorie: Tiskovky, HTPC
  Dub 09, 2015
  0× Komentováno

  Společnost MSI představuje první Mini-ITX základní desky z řady ECO založené na procesorech Intel Braswell: MSI N3050I ECO, N3150I ECO a N3700I ECO.

  S bohatou škálou funkcí, novými 14nm onboard procesory Dual & Quad Core Intel Celeron a Pentium a novou generací grafik Intel HD (až 2x rvýkonnější proti Bay Trail-D) jsou pasivně chlazené desky MSI Braswell ECO ideálním řešením pro HTPC nebo průmyslová zařízení. Úsporný design desek MSI ECO společně s novými čipy Intel s nízkou spotřebou zajistí TDP do 6 W. Díky plně pasivnímu chlazení jsou nové desky řady ECO s procesory Braswell tiché a účinné.

  Nové desky MSI Braswell ECO mají širokou škálu multimediálních funkcí, jako je podpora hardwarového dekódování H.265 (HEVC), podpora 4K výstupu, přehrávání Blu-ray a 8kanálový HD zvuk přes HDMI. Nové základní desky jsou vybaveny dvěma DDR3L-1600MHz SO-DIMM sloty (až 8 GB Dual Channel), dvěma porty SATA 6 Gb/s, jedním PCIe slotem, gigabitovým ethernetem, sériovým portem, USB 3.0 a HDMI 1.4b výstupem. Nové procesory Intel Braswell nabízí 2× výkonnější integrovanou grafiku s podporou DirectX 12 a Windows 10. To vše ve velmi úsporném, pasivně chlazeném Small Form Factor designu dělá nové desky MSI ECO Braswell ideálním řešením pro průmyslové, kancelářské i domácí použití.

  Military Class 4 je dalším krokem v používání kvalitních komponent, které zaručí, že váš počítač běží stabilně i v extrémních podmínkách. Tyto klíčové komponenty prošly všemi sedmi testy MIL-STND-810G, které jsou prováděny nezávislými laboratořemi pro zajištění stabilního provozu v těch nejnáročnějších podmínkách.

 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.

  virtuální adresa pro zásilky ze zahraničí

  Nakupovat v zahraničí může být velmi výhodné. Mnohdy ale prodejci nedoručují do našich končin. Naštěstí existují služby pro přeposlání zboží. Tyto služby vychází občas i levněji, než doručení přímé.