Moto e6 plus: více displeje. více kamery

 • Igor Viduna
  Kategorie: Tiskovky, Přenosná zařízení
  Zář 09, 2019
  0× Komentováno

  S moto e rodinou jsme hrdí na to, že můžeme zákazníkům nabídnout spolehlivé telefony, které berou kvalitu vážně, za dostupné ceny. Jsme nadšeni, že jsme tento stav mohli spolu s moto e6 plus posunout o kus dál a představit duální fotoaparát a krásné designové funkce.

  Vůbec poprvé v telefonu moto e je k dispozici úžasný duální fotoaparát, který je v této cenové kategorii nejlepším svého druhu. Hlavní 13 MPx fotoaparát nabízí velikost pixelů 1.12um a vytváří nádherné ostré snímky. Velká clona f / 2.0 vám poskytuje dostatek prostoru na fotografování v různých světelných podmínkách, při zachování kvality a detailů obrazu.

  2 MPx senzor hloubky a vestavěný portrétový režim umožňují rozmazat popředí nebo pozadí podle požadovaného vzhledu. Kreativitu můžete také dosáhnout pomocí režimu Zkrášlení, který umožňuje vyleštit objekt pomocí možností úprav v aplikaci fotoaparátu. Ať už fotografujete portrét, krajinu nebo detailní záběr, tento duální fotoaparát vám jistě přinese lepší fotografie.

  Moto e6 plus má moderní design od shora dolů. 6,1-palcový displej telefonu je větší a lepší než kdykoliv předtím a nabízí špičkový zážitek ze sledování bez ohledu na to, jak ho používáte. Ať už sledujete svůj oblíbený televizní program nebo si prohlížíte svůj kanál, displej Max Vision HD + pomáhá každé aplikaci vypadat co nejlépe. Není třeba obětovat velikost obrazovky kvůli pohodlí nebo komfortu - moto e⁶ plus je ještě lehčí a pohodlnější pro držení v porovnání s jeho předchůdcem. Je k dispozici ve třech úžasných metalických barvách včetně Karibské modré, Syté brusinkové a Leštěného grafitu - moto e⁶ plus určitě zanechá dojem.

  Duální systém zadních fotoaparátů není jediným způsobem, jak zachytit úžasné fotografie - vybaven přední kamerou s rozlišením 8 MPx, moto e⁶ plus určitě pomůže zkvalitnění vašich selfies. Díky blesku můžete s jistotou fotografovat i při zhoršených světelných podmínkách.

  Speciální slot pro paměťovou kartu microSD nabízí dalších 512 GB úložného prostoru, takže se nemusíte nikdy věnovat odstraňování fotografií, abyste získali více místa.

  Pro rychlý a snadný přístup k vašim oblíbeným aplikacím je snímač otisků prstů v zadní části telefonu připraven vždy, když jste i vy. Skener je důmyslně umístěn pod ikonickým logem společnosti Motorola, takže na něj můžete zapomenout, dokud ho nebudete potřebovat. Moto e⁶ plus také podporuje technologii rozpoznávání obličeje pro větší jednoduchost a bezpečnost.

  Powerbanku můžete nechat doma díky vyměnitelné 3000 mAh baterii. S tolika hodinami času, který je k dispozici, můžete hrát dnes a zapomenout na nabíjení až do zítra.

  Moto fanoušci si také mohou vychutnat stejný čistý softwarový zážitek bez nevyžádaného softwaru, jaký mají rádi - s moto e⁶ plus, který je poháněn systémem Android ™ 9 Pie. A už se nemusíte bát, že vám bude chybět rytmus (nebo skvělý záběr) díky osmijádrovému procesoru s frekvencí 2,0 GHz v telefonu. Tak jděte do toho a používejte svůj telefon naplno - zvládne to.

  Nový Motorola e⁶ plus bude v České republice k dispozici od 13. září za doporučenou cenu 4 190 Kč (4GB / 64GB verze).

 • Poradna

 • Tipy na výhodný nákup


  běžná cena: 9 990 Kč


  výhodná koupě: 6 500 Kč


 • Komerční odkazy

  Podpořte web DigiLidi: 
  nákupem na ALZA.cz
  vyhledáním nejlepší ceny na Heureka.cz
  nákupem v Číně

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce


 • Užitečné články k přečtení

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.