LAMAX Sentinel2 si hudbu užijete celý den a kdekoliv

 • Igor Viduna
  Kategorie: Tiskovky, Repro, sluchátka
  Lis 13, 2019
  0× Komentováno

  LAMAX Electronics (LAMAX), úspěšný výrobce audiovizuální techniky, přichází na trh s novým odolným reproduktorem LAMAX Sentinel2, se kterým si teď díky jeho pogumovanému tělu a voděodolnému zpracování můžete hudbu užít už opravdu kdekoliv, a to i ve stereofonním zvuku.

  Reproduktor LAMAX Sentinel2 je celý pogumovaný, včetně tlačítek, a tak je dostatečně chráněn proti vodě, prachu i sněhu. Velikostně se novinka vejde akorát do ruky, a díky očku na karabinu podtrhující její „terénní“ povahu, si ho můžete zavěsit třeba na batoh i během náročné horské tůry.

  Společně s reprákem dostanete k dispozici dvojici měničů s celkovým výkonem 20 W, což je na tak malé zařízení opravdu hodně. Díky podpoře funkce TWS (True Wireless Stereo) je navíc možné zkombinovat hned dva reproduktory Sentinel2 do stereo soundsystému. Reproduktor je vybaven hodně nadupanou baterií s kapacitou 3600 mAh a díky ní dokáže na jedno nabití hrát nepřetržitě až 24 hodin. To už je pořádná dávka hudby, se kterou vydržíš nejen párty s after-párty dohromady, ale klidně i celý víkend. Pak ji nabiješ na plno za tři hodiny a jedeme znovu.

  Také možnosti konektivity jsou bohaté – uživatelé se dočkají podpory novějšího, stabilnějšího bezdrátového standardu Bluetooth 5.0, který je zároveň i úspornější a šetří baterii nejen samotného reproduktoru, ale i spárovaného zdrojového zařízení, tedy primárně smartphonu. Z dalších technologií je k dispozici klasický 3,5mm jack (AUX vstup) pro drátové připojení, případně prostor pro microSD karty. Nabíjení pak probíhá už pomocí konektoru USB typu C, u kterého nemusíte přemýšlet, kterou stranou ho do zdířky vložíte.

  V případě voděodolnosti podporuje LAMAX Sentinel2 standard IP67, což znamená nejen ochranu proti prachu a stříkající vodě, ale i přežití repráku bez následků v případě, že vám zmokne nebo omylem spadne do vody. Díky pogumovanému tělu je schopen vydržet půl hodiny pod vodou v hloubce do jednoho metru. S rozměry 186 × 62 × 50 mm a hmotností 525 gramů je přenosný bezdrátový reproduktor LAMAX Sentinel2 skutečně kompaktní a univerzálně přenosný.

  Na českém trhu ho zakoupíte za doporučenou maloobchodní cenu 1 990 Kč včetně DPH.

   
 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

  gramofon

  Prodeje gramodesek dramaticky rostou, stejně tak přibývá lidí poslouchajících hudbu z gramofonu. Analogově. Je to nostalgie, je to magie, může to být i kvalitní zvuk. Ale má to smysl?