EAGET a jeho nová multimediální centra M3, M4 a M17

 • administrator
  Kategorie: Tiskovky, MMC
  Dub 25, 2012
  0× Komentováno

  Společnost Inetelek, český ditributor produktů EAGET, uvádí na trh 3 nové multimediální přehrávače. Přehrávač s Androidem EAGET Real lay M3 na platformě Cortex A9, dvoutunerový přehrávač a rekordér EAGET RealPlay M4 taktéž s Androidem a procesorem Cortex a nakonec model M17 se dvěma tunery, čipem Realtek RTD1185DD a snadným ovládáním bez Androidu. 

   

  EAGET RealPlay M3 – Android 1080p

  EAGET představuje novou generaci populárních přehrávačů.  Nejde o pouhou „krabičku“ plnou technologie. Na rozdíl od předcházejících modelů je mnohem vstřícnější k uživatelům. Jednoduchost obsluhy garantuje speciálně vyvinuté uživatelské prostředí. Hlavně je doslova nabitý praktickými aplikacemi, které jen čekají na své využití. Z těch nejzajímavějších např. videopůjčovna Topfun. Volný je i přístup k aplikacím na Google Play (Android Marketu). Samozřejmostí je přehrávání všech dostupných audio a video formátů, Full HD i 3D video, dostupnost archívů českých televizí i prohlížení webu. Ovládat jej můžete hned třemi způsoby. Klasicky přes DO, dotykovými tlačítky na horní části přístroje nebo přes bezdrátovou klávesnici s integrovanou myší EAGET Control F2, která promění EAGET RealPlay M3 v herní konzoli a Angry birds už neulítnou.

   

   

  Dostupnost: červen 2012
  Cena: 3 299 Kč

   

   

  Chipset:

  AML8726-M 800MHz Cortex-A9 3D engine

  Flash paměť:

  4GB

  SDRAM paměť:

  512 MB

  Pevný disk:

  bez disku (Podpora externí 1x 3.5" nebo 2.5" SATA I/II do 2 TB, EXT3,FAT32,NTFS)

  EAGET RealPlay M3 je funkční i bez připojeného HDD, pouze bez HDD funkcí

   

   

   

  EAGET RealPlay M4 – Dva tunery navíc

  S tímto modelem vám v televizi už nic neunikne. Je vybaven dvěma integrovanými HD DVB-T tunery, které umožňují záznam až dvou oblíbených pořadů současně. (Díky dvěma integrovaným HD DVB-T tunerům můžete nahrávat až dva oblíbené pořady současně.) Přístroj vyniká luxusním hliníkovým designem, přesto nejde o pouhou „krabičku“ plnou technologie. Na rozdíl od předcházejících typů je mnohem vstřícnější k uživatelům. Jednoduchost obsluhy garantuje speciálně vyvinuté uživatelské prostředí. Hlavně je doslova nabitý praktickými aplikacemi, které jen čekají na své využití. Z těch nejzajímavějších např. videopůjčovna Topfun. Volný je i přístup k aplikacím na Google Play (Android Marketu). Samozřejmostí je přehrávání všech dostupných audio a video formátů, Full HD i 3D video, dostupnost archívů českých televizí i prohlížení webu po kabelu nebo přes Wi-Fi. Ovládat jej můžete klasicky přes DO nebo prostřednictvím bezdrátové klávesnice s integrovanou myší EAGET Control F2, která promění EAGET RealPlay M4 v herní konzoli a Angry birds už neulítnou.

   

   

  Dostupnost:   červen 2012
  Cena: 3 499 Kč

   

   

  Chipset:

  AML8726-M 800MHz Cortex-A9 3D engine

  Flash paměť:

  4GB

  SDRAM paměť:

  512 MB

  Pevný disk:

  bez disku (Podpora externí 1x 3.5" nebo 2.5" SATA I/II do 2 TB, EXT3,FAT32,NTFS)

  EAGET RealPlay M4 je funkční i bez připojeného HDD, pouze bez HDD funkcí

   

   

   

  EAGET PLAY M17 – Dva tunery a vstřícné ovládání bez Androidu

  Navazuje na úspěšné modely EAGET M6 a M9. Osvědčený chipset Realtek RTD1185DD ho řadí k nejvýkonnějším přehrávačům na trhu. Díky dvěma integrovaným HD DVB-T tunerům může nahrávat až dva oblíbené pořady současně. Na první pohled vás zaujme jedinečný design v podobě černého matného hliníkového těla.  Přesto nejde o pouhou „krabičku“ plnou technologie. Na rozdíl od předchozích typů je mnohem vstřícnější

  k uživatelům. Jednoduchost obsluhy garantuje speciálně vyvinuté uživatelské prostředí. Samozřejmostí je přehrávání všech dostupných audio a video formátů vč. Full HD, dostupnost archívů českých televizí i prohlížení webu po kabelu nebo přes Wi-Fi. Ovládání je klasicky přes DO.

   

   

  Dostupnost:  červen 2012
  Cena: 3 299 Kč

   

   


  Chipset:

  Realtek RTD1185DD

  Flash paměť:

  256 MB

  SDRAM paměť:

  512 MB

  Pevný disk:

  bez disku (Podpora externí 1x 3.5" nebo 2.5" SATA I/II do 2 TB, EXT3,FAT32,NTFS)

  EAGET RealPlay M17 je funkční i bez připojeného HDD, pouze bez HDD funkcí

   

  zdroj: www.eaget.cz 

   

 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.