Dvě nové autokamery Niceboy

 • Igor Viduna
  Kategorie: Tiskovky, Car audio a GPS navigace
  Led 25, 2020
  0× Komentováno

  Niceboy aktuálně představil hned dvě autokamery s praktickým magnetickým držákem. Full HD kamera vyšší řady nese název PILOT XR. Je vybavena GPS modulem a lze ji ovládat přes WiFi pomocí aplikace v mobilním telefonu. Cenově dostupnější model s označením PILOT XS má zabudovaný 1,5 palcový displej a disponuje doplňkovými funkcemi jako G-senzor, detekce pohybu či natáčení ve smyčce.

  Niceboy PILOT XR

  Hlavní předností kamery je snadná a rychlá manipulace. Díky magnetickému držáku s GPS modulem se vyhnete zdlouhavým instalacím a ušetříte čas i nervy.

  O ostrost záběrů se stará celoskleněný sedmivrstvý objektiv, čip Novatek a senzor Sony. Kamera nahrává v reálném FullHD rozlišení při 60 snímcích za sekundu. Interpolované 4K rozlišení a nativní 2K pak zaručí, že neunikne žádný detail a ze záznamu bez problému získáte čitelnou SPZ nebo identifikujete obličeje řidičů. Kamera disponuje světelností f/1.8 pro kvalitní záznam ve dne i v noci.

  Důležitou součástí je i integrovaný GPS modul, který během jízdy automaticky zaznamená souřadnice a rychlost. Díky tomu máte detailní přehled o vašich cestách a trasu si zpětně můžete prohlédnout v přehrávači s podrobnějšími informacemi na Google Maps.

  Ve výbavě kamery nechybí ani citlivý G-senzor, který zaznamená náhlou změnu pohybu a nahrávanou sekvenci uzamkne. Tím dojde k ochránění nahrávky při nehodě.

  Niceboy PILOT XR koupíte u všech velkých prodejců za 3.990 Kč.

  Niceboy PILOT XS

  PILOT XS natáčí v reálném FullHD rozlišení při 30 snímcích za sekundu. Širokoúhlé záběry a pokrytí prostoru před vozidlem vychází z celoskleněné optiky se 140° úhlem záběru. Zaznamenaná videa si lze rovnou prohlédnout na 1,5 palcovém displeji s funkcí vypnutí displeje pro noční jízdy.

  Autokamera současně nabízí i mnoho doplňkových funkcí. Kromě G-senzoru, který poskytuje ochranu nahrávky při nehodě, nabízí například i možnost automatického zapnutí při detekci pohybu, nahrávání ve smyčce či technologii WDR, která umožňuje vidět detaily hodně stinných i hodně světlých míst.

  Praktické je i automatické zapnutí a spuštění nahrávání po detekci nabíjení. Autokamera se jednoduše automaticky zapne/vypne po detekování nabíjení nebo ukončení nabíjení ze zapalování. Kameru lze také přímo připojit k PC a spravovat soubory bez nutnosti vyndávat a manipulovat se samotnou paměťovou kartou.

  Niceboy PILOT XS koupíte u všech velkých prodejců za 2.999 Kč.

  Niceboy PILOT XR lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do Kč (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>
   
  Niceboy PILOT XS lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do Kč (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>
   
 • Poradna

 • Komerční odkazy

  Používáme fotky z DepositPhotos
 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.