Canon uvádí nový systémový fotoaparát EOS M100

 • Igor Viduna
  Kategorie: Tiskovky, Videokamery
  Zář 01, 2017
  0× Komentováno

  Společnost Canon dnes představila svůj nejnovější přírůstek do rodiny systémových kompaktů – EOS M100. Toto malé a stylové zařízení představuje příslib naprosto neuvěřitelné obrazové kvality.

  Díky svému kompaktnímu a stylovému tělu je Canon EOS M100 přímo předurčený ke každodennímu používání a umožňuje spontánně zaznamenat jak běžné každodenní okamžiky, tak i ty nejdůležitější životní události. Nechybí ani široká škála kreativních filtrů a bezdrátová konektivita, tedy vlastnosti, které umožňují pořídit naprosto úžasné snímky a začít je sdílet na sociálních sítích během pouhých několika sekund.

  Canon EOS M100 je fotoaparát, který uživatelům pomůže s realizací jejich tvůrčích vizí i se zdokonalením fotografických dovedností. Pořizování snímků s tímto modelem je velmi snadné, EOS M100 se totiž může pochlubit intuitivním dotykovým ovládáním i kreativními filtry a přechod od chytrého telefonu k fotoaparátu je tedy naprosto bezproblémový. A díky nápovědám zobrazovaným na displeji uživatelé rychle pochopí i chování jednotlivých nastavení. Canon EOS M100 tak nabízí vše potřebné pro tvorbu profesionálních fotografií, ať již jde o snímky s nádherně rozostřeným pozadím nebo o záběry s důrazem na detail.

  Nejnovější systémový fotoaparát značky Canon je skvělým nástrojem i pro tvorbu video blogů a pro pořizování selfie snímků – díky výklopnému displeji a režimu selfie se tento typ záběrů povede hned napoprvé. Nechybí ani režim Smooth Skin, který pořídí snímky v pěti různých úrovních a zajití tak přirozenější podání odstínu pleti. Výsledné fotografie jsou díky tomuto režimu vždy perfektní, ať již jde o selfie snímky nebo záběry přátel.

  Nový model má sice vzhled a hmotnost kompaktu, nicméně ve skutečnosti nabízí výhody nejnovějších technologií, které mívají k dispozici až majitelé špičkových profesionálních fotoaparátů. Canon EOS M100 je připravený k použití prakticky ihned po zapnutí a uživatelé tak mají jistotu, že nepropásnou žádný důležitý okamžik. A že nebudou muset dělat kompromisy související s obrazovou kvalitou. Bez ohledu na to, zda panují špatné světelné podmínky nebo je jasný slunečný den, jsou výsledkem stisknutí spouště velmi ostré a živé fotografie, které překonávají vše, s čím se dosud běžní uživatelé setkali. Dosažení technické dokonalosti snímků již nikdy nebude představovat vážnou výzvu, a to ani dokonce v případě videí.

  Díky jednoduchým pokynům zobrazovaným na displeji je zvládnutí jednotlivých režimů focení i široké škály nastavení velmi snadné a uživatelé si tak bezproblémově osvojí techniky, které jim umožní pořídit opravdu živé snímky. Používání fotoaparátu významně zjednodušuje i dotykový displej, pomocí něhož je ovládání EOS M100 stejně jednoduché, jako by šlo o chytrý telefon – uživatelé mohou například snadno listovat jednotlivými snímky nebo je zvětšovat a zmenšovat roztažením či stažením prstů.

  Canon EOS M100 je k dispozici v černé, bílé a šedé variantě a v případě obalu na tělo si mohou uživatelé vybírat hned z devíti barev, od elegantní černé až po zářivě tyrkysovou. Výsledná kombinace tak bude odpovídat individuálnímu vkusu každého majitele a oprávněně si zaslouží pozornost okolí. Uživatelé určitě ocení i pohodlné nošení a bezpečnější použití během focení – stačí připojit popruh a pověsit fotoaparát na rameno nebo na krk. Stejně jako u obalu i v případě popruhu si mohou uživatelé vybírat z více variant a výsledné designové pojetí mají zcela ve svých rukou.

  S novým fotoaparátem je naprosto bezproblémové i nahrávání snímků na Facebook nebo do služby Instragram – součástí EOS M100 je totiž i Wi-Fi konektivita a podpora technologie Bluetooth. Po připojení mohou uživatelé pomocí aplikace Canon Camera Connect stahovat snímky přímo do chytrého zařízení s operačním systémem iOS nebo Android1, aniž by museli vzít fotoaparát do ruky. Díky praktickému propojení pomocí Wi-Fi mohou uživatelé v případě potřeby všechny své fotografie i filmy snadno zálohovat do cloudu – již nikdy se tak nebudou muset obávat, že o své nejvzácnější vzpomínky navždy přijdou.

  Uživatelé EOS M100 mohou v každé situaci použít objektiv, který bude přesně odpovídat jejich konkrétním tvůrčím záměrům a autorským ambicím. Ať již má jít o focení krajiny nebo třeba o portrétní fotografii. Stejně jako samotný fotoaparát jsou malé a lehké i jednotlivé objektivy sytému EOS M a nepředstavují tedy pro fotografická dobrodružství žádnou brzdu. Díky speciálnímu upevňovacímu adaptéru lze použít i jakýkoli další objektiv ze systémů EF a EF-S2 – uživatelé tak mají na výběr z ještě širší nabídky a v návaznosti na zdokonalování svého fotografického umu mohou snadno vyměnit stávající objektiv za lepší.

  Canon EOS M100 je moderní a kvalitní fotoaparát, který umožňuje zaznamenávat svět novými úžasnými způsoby. Díky kreativním filtrům i vysoké obrazové kvalitě získává běžné focení zcela nový rozměr a výsledkem je, že každý snímek bude stát za zveřejnění – například na Instagramu. Model EOS M100 zachytí všechny životní události v podobě nádherných fotografií, na které budou uživatelé náležitě pyšní a budou je ochotně sdílet s rodinou i svými přáteli. Díky kompaktnímu a lehkému tělu je tento systémový fotoaparát naprosto perfektním nástrojem pro vytváření hmatatelných vzpomínek, ke všem zážitkům a za každé situace.

 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  virtuální adresa pro zásilky ze zahraničí

  Nakupovat v zahraničí může být velmi výhodné. Mnohdy ale prodejci nedoručují do našich končin. Naštěstí existují služby pro přeposlání zboží. Tyto služby vychází občas i levněji, než doručení přímé.

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.