• Jak fungují naše tipy na výhodný nákup

  V sekci TIP – Výhodná koupě – najdete pečlivě vybrané tipy na dobré či zajímavé produkty za výhodnou cenu. Často jde o nákup v zahraničí, ale není se třeba obávat. Německý Amazon doručuje do ČR zdarma, pro Anglický a Americký existují dostupné přeposílací společnosti s virtuální adresou. Ve výsledku ušetříte desítky procent oproti běžným cenám u nás. Současně pro vás máme návody, které vám nákupy v zahraničí usnadní. Například JAK PLATIT NA INTERNETU U NÁS I V ZAHRANIČÍ – PAYPAL, KARTA NEBO PŘEVOD?

 • Výhodná koupě – Marantz PM6006

 • administrator
  Bře 29, 2017
  0× Komentováno
  Běžná cena: 
  13 990 Kč
  Výhodná koupě: 
  7 695 Kč
  Poštovné aj.: 
  550 Kč

  Integrovaný stereo zesilovač Marantz PM6006 posbíral mnohá ocenění za kvalitní zvuk a provedení. Potěšující je přítomnost kvalitního DAC převodníku. Takže kromě tradičních analogových vstupů na zadním panelu najdeme dva optické a jeden koaxiální digitální vstup. Zesilovač je postaven z kvalitních součástek (japonské kondenzátory, toroidní trafo, DAC od Cirrus Logic CS4398, hliníkový přední panel, kovové reprosvorky ad.). Zvukový výkon je udáván 2 x 45 respektive 2 x 60 W, avšak prakticky je to ještě o něco více. Prestižní zahraniční magazín WhatHiFi udělil zesilovači nejvyšší hodnocení, a získal také cenu EISA. 

  Produkt doporčujeme objednat v Británii z Amazonu, cena je 279 liber, poštovné v rámci UK je zdarma. Pro přeposlání do ČR doporčujeme službu Nákupy v Anglii, poštovné je kolem 500 korun. V Británii využívají obdobné parametry elektrické sítě jako u nás, takže produkt je totožný s tuzemským prodejem. Koncovka napájecího kabelu je opatřena pouze redukcí na UK zásuvky, kterou odejmete jedním šroubkem a získáte klasickou EU koncovku. 

  Výhodnost oveřena: 
  5. září 2017
  Aktuální běžná cena: 

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  0 Komentáře

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  elekt_onika:
 • Doporučujeme podobný obsah z našeho webu