SOUTĚŽ o reproduktory: demoliční derby

 • Lukáš Straka
  Kategorie: Novinky,
  Říj 31, 2008
  2× Komentováno
  Na měsíc listopad jsme si pro vás připravili trochu netradiční soutěž a myslíme, že hodně z našich čtenářů bude mít dostatek „materiálu“ k tomu, aby se zúčastnili. Máme pro vítěze připravenou i hodnotnou cenu, takže neváhejte a čtěte dále! V naší soutěži nepůjde o znalosti elektroniky nebo produktů nějakého sponzora. Jistě má mnoho z vás, našich milých čtenářů, osobní zkušenost s nějakou tou neposlušnou elektronickou hračkou. Ta často slušně řečeno zkouší naši bezmeznou trpělivost a pevné nervy až do té zlomové chvíle, kdy se rozhodneme přístroj svépomocí opravit. Definitivně, neodvratně a jednou pro vždy! Přístroji se tak stane nějaká velice nepříjemná nehoda, a abyste se mohli zúčastnit naší listopadové soutěže, stačí tuto „nehodu“ nějak zdokumentovat (fotografie, video) a poslat na náš redakční mail.
  Tyto povedené reproduktory s výkonem 2x25W mohou být vaše!
  Uzávěrka vašich příspěvků je 22.11.2008, potom budou všechny uveřejněny, čtenáři budou moci do konce měsíce hlasovat a vybrat tak ten nejpovedenější příspěvek. Výherce se může těšit na 2.0 sadu reproduktorů Redstar RS-220 v hodnotě 1100 Kč, které jsme nedávno testovali, a které nám pro tuto soutěž věnoval jejich dovozce, společnost Starcom International s.r.o. Koneckonců oni sami mají s destrukčními tendencemi bohaté zkušenosti. Na jejich demonstračním videu přejíždí svou klávesnici autem a pálí benzínem.
  Jemná hodinářská práce, bravo!
  Abychom vás správně navnadili, přidáváme malou ukázku toho, jaké příspěvky jsou vítány. Majitel DVD přehrávače na obrázku nebyl zcela spokojen s úrovní čtení disků a rozhodl se opatrně pročistit jeho optiku od prachu a nečistot. Zda tento jemný, doslova hodinářský zásah pomohl problém vyřešit už jsme se nedozvěděli, ale ze snímku je patrné, že to výrazně pomohlo minimálně psychické pohodě majitele tohoto neposlušného přístroje. Takže neváhejte a posílejte svoje příspěvky na mail redakce [at] digilidi.cz . Když nic jiného, bude alespoň legrace! Nakonec ale jedno varování, které myslíme zcela vážně. Pamatujte při demoličním derby na svoji bezpečnost a nepouštějte se do žádných nebezpečných kousků pro zvýšení efektu vašeho příspěvku! Elektroniky budete mít ještě mraky, ale zdraví jen jedno;-).

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  2 Komentáře

  1. Přátelé, nebojte se toho, ukažte, jak se zachází s jemnou elektronikou :-). Věříme, že najdete odvahu zkoncovat nějakým zajímavým způsobem se svým starým multimediálním vybavením, blíží se Vánoce, a tak doufejme, že Ježíšek Vám přinese něco nového, třeba z produkce REDSTAR.

   Za celý team Starcom International s.r.o. přejeme všem mnoho štěstí ve hře a ať vyhraje ten nejlepší.

   Jan Vrožina
   www.redstar.cz

 • Doporučujeme podobný obsah z našeho webu

 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.

  virtuální adresa pro zásilky ze zahraničí

  Nakupovat v zahraničí může být velmi výhodné. Mnohdy ale prodejci nedoručují do našich končin. Naštěstí existují služby pro přeposlání zboží. Tyto služby vychází občas i levněji, než doručení přímé.