Seriály, které stojí za zhlédnutí

 • placená inzerce
  Kategorie: ,
  Bře 10, 2021
  0× Komentováno

  Seriály nás dokážou vtáhnout do svého děje takovou měrou, že se těšíme na každý nový díl. Pokud patříte mezi seriálové nadšence, pak vás potěšíme následujícím článkem: přinášíme vám seznam nejsledovanějších seriálů, které by neměly uniknout vaší pozornosti!

  1. Stranger Things

  Mysteriózní seriál Stranger Things vypráví o partě dětí z amerického maloměsta a o dívce s nadpřirozenými schopnostmi. Děti spojí své síly dohromady a bojují proti temným silám z jiného světa, které chtějí proniknout na náš svět a ovládnout ho. V seriálu nechybí napětí, humor ani dojemné scény.

  2. Sexuální výchova (Sex education)

  Seriál Sexuální výchova vás zavede zpět na střední školu, do světa náctiletých teenegarů. Hlavní hrdina Otis žije se svou matkou, která je povoláním vztahová terapeutka. Otis využije svých znalostí a empatie a začne radit svým spolužákům ohledně sexu. O vtipné situace není v seriálu nouze!

  3. Parks and recreation

  Potřebujete rozesmát? Chcete se pobavit? Pak vsaďte na seriál Parks and recreation z prostředí úřadů. Přeneste se do městečka Pawnee v Indianě a prožívejte děj s iniciativní zastupitelkou místní vlády. Boj o velký zábavný park může začít! Komediální seriál značnou měrou polechtá vaši bránici.

  4. Lovci myšlenek (Mindhunter)

  Zajímáte se o psychologii? Seriál Lovci myšlenek vás vrátí do retro doby a poodhalí vám svět sériových vrahů a počátky forenzní psychologie. Agenti FBI pronikají do hlav brutálních násilníků a dostávají je postupně za mříže. Garantujeme vám, že zhlédnete všechny díly se zatajeným dechem.

  5. Taboo

  Seriál Taboo se odehrává v roce 1814 a vtáhne vás do příběhu plného skvělých hereckých výkonů, intrik, vražd a zrad. Tom Hardy v hlavní roli se vrací do rodného Londýna, aby přebral otcovo impérium. Dědictví ho ale přivede do značných potíží, až musí bojovat o holý život. Mysteriózní drama okořeněné o lásku musíte vidět!

  6. Narcos

  Kdo by neznal proslulého zločince Pabla Escobara? Tento muž se dočkal seriálového zpracování svého života. Vstupte do světa protkaného kokainem, penězi, drogovými gangy a vězeňským prostředím. Šokující příběh Escobara vám nedá dlouho spát. Kdo má rád drsné kriminální seriály, neměl by váhat.

  7. Koruna

  Královna Alžběta II. měla pozoruhodný život. Tvůrci seriálu Koruna zmapovali dobu druhé poloviny 20. století a přináší velkolepý seriál o politických pletichách a životech šlechty. Historický seriál vám umožní nahlédnout do soukromí královské rodiny a poodhalí vám šokující informace.

  8. Přátelé

  Existuje na světě někdo, kdo by nikdy neslyšel o seriálu Přátelé? Pokud jste neviděli všechny díly, měli byste to okamžitě napravit. Šestice přátel vás pobaví vtipnými situacemi. Těšte se na mix emocí a prožijte s partou přátel lásku, přátelství, smolné okamžiky i šťastné momenty. Možná se v některém hlavním hrdinovi poznáte!

  Vtipná trička pro seriálové a filmové fanoušky

  Překvapte seriálové a filmové fanoušky tričky ze seriálů! Tato trička zakoupíte s motivem seriálu Přátelé, Gilmorova děvčata, Hry o trůny i Narcos. Vyberte si libovolný motiv nebo navrhněte vlastní potisk. Dodejte výrobci triček fotografii či text a těšte se na originální tričko, které nikdo jiný nemá. Udělejte těmito tričky radost svým přátelům, rodinným příslušníkům nebo kolegům z práce, kteří nemluví o ničem jiném než o seriálových postavách.

  Jaké nové seriály se chystají?

  Fanoušci Pána prstenů pozor – chystá se stejnojmenný seriál! V průběhu roku 2021 má stanice Amazon Prime odvysílat první díly o době před odchodem Froda. Dalších sérií se dočká i seriál Cobra Kai, Stranger Things, Zaklínač, Ozark, Riverdale, Lucifer, Příběh služebnice nebo Přátelé.

 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  virtuální adresa pro zásilky ze zahraničí

  Nakupovat v zahraničí může být velmi výhodné. Mnohdy ale prodejci nedoručují do našich končin. Naštěstí existují služby pro přeposlání zboží. Tyto služby vychází občas i levněji, než doručení přímé.

  gramofon

  Prodeje gramodesek dramaticky rostou, stejně tak přibývá lidí poslouchajících hudbu z gramofonu. Analogově. Je to nostalgie, je to magie, může to být i kvalitní zvuk. Ale má to smysl?