DIGIlidi sobě aneb uživatelské blogy (pravidla)

 • administrator
  Kategorie
  Čer 13, 2009
  0Komentáře

  Blogy jsou služba, kterou může využívat každý registrovaný čtenář webu DIGIlidi.cz – dále jen bloger. Bloger může publikovat na svém blogu vlastní články s recenzemi, zkušenostmi, návody i s osobními názory. Pro nejlepší články máme připraveny odměny ve výši až 600 korun!

  Pravidla blogování

  Obsahem blogu se rozumí texty, odkazy, obrázky a případně další součásti blogu přidané blogerem. Za obsah blogu nese bloger plnou odpovědnost. Obsah blogu musí splňovat následující podmínky:

  • obsah článků musí být tematicky blízký oboru webu DIGIlidi.cz (hifi, elektronika, multimedia, film, hudba, internet, počítače)
  • na blogu se nesmí objevit obsah, který porušuje zákony ČR
  • zakázána je publikace vulgárního, erotického či jinak nemorálního či urážejícího obsahu, nebo takového, který podněcuje ke zločinnosti
  • blog nesmí obsahovat odkazy na jiné weby, které porušují dva předchozí body
  • blog není možné zneužívat ke stálé nebo opakované propagaci jiných webů, zejména komerčního charakteru
  • je zakázáno využívat obsah blogů jako prostor pro reklamu
  • obsah blogu nesmí být kopírován na jiné weby nebo naopak kopírován z cizích webů
  • obsah blogu nesmí poškozovat web DIGIlidi.cz a další projekty provozovatele

  Máme právo zamezit zveřejnění blogu pokud nesplňuje některou z uvedených podmínek.

  Výhody pro blogery

  Z obsahu blogů budeme vybírat nejlepší články, které dostanou prostor na titulní straně. Kromě nejlepších článků budeme blogy propagovat i samostatným boxem na titulní straně.

  Článek, který bude zveřejněn v hlavním redakčním obsahu webu, bude odměněn autorským honorářem 200 Kč. Odměnu zasíláme na žádost autora na bankovní účet uvedený v žádosti doručené na redakce [at] digilidi.cz. Částka je vedena jako autorský honorář a bude již zdaněna 15% sazbou. Pokud získá článek vydaný v redakčním obsahu 5 000 unikátních přečtení během 14 dnů od vydání, autor získá 600 korun. Akce autorských honorářů na blozích platí do odvolání a o finálním udělení odměny rozhoduje provozovatel webu.

  Blog má tu výhodu, že můžete publikovat v podstatě okamžitě a nezávisle na redakci. Nicméně stále platí i nabídka zveřejnění vašich článků klasickou redakční cestou.

  Práva provozovatele blogu

  Služba je bezplatná a bez záruky. Bloger založením blogu souhlasí, že nemá nárok na úhrady jakékoliv škody spojené s užíváním této služby. Vyhrazujeme si právo měnit funkce nebo vzhled služby bez předchozího upozornění blogerů.

  Tato pravidla jsou závazná pro každého, kdo službu Blogy DIGIlidi.cz využívá.

  Jak blogovat

  Blogovat mohou jen registrovaní uživatelé. Po bezplatné registraci najdete v levém sloupci box nadepsaný vaším přihlašovacím jménem. V něm se mimo jiné nachází i příkaz pro vložení nového článku do blogu. 

  Po zadání výstižného názvu článku je třeba zvoli kategorii, kam váš článek nejblíže spadá. Pomocí jednoduchého editoru můžete napsat svůj text a naformátovat jej. Minimální počet slov článku je stanoven na 50.

  Prozatím není možné nahrávat přímo do článku vaše fotografie, ale můžete zobrazovat vaše fotografie uložené na jiných serverech (existují různé služby a online fotoalba, kde lze fotografie zdarma skladovat a odkazovat na ně).  

  V případě problémů, dotazů nebo námětů se prosím obraťte na redakci. Služba je ve vývoji a budeme ji postupně zlepšovat. 
   

  Provozovatelem služby je společnost Invisible Media, zastoupená redakcí webu. 

 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.

  virtuální adresa pro zásilky ze zahraničí

  Nakupovat v zahraničí může být velmi výhodné. Mnohdy ale prodejci nedoručují do našich končin. Naštěstí existují služby pro přeposlání zboží. Tyto služby vychází občas i levněji, než doručení přímé.