Poznávejte Brno bez čínského viru – virtuálně, můžete též pomoci

 • Igor Viduna
  Kategorie: Návody, Digitální vysílání
  Lis 21, 2020
  0× Komentováno
  Zdroj: Stuart Miles, FreeDigitalPhotos.net

  Na tento článek mě přivedla reportáž na ČT1 v Reportérech ČT, která informuje o zcela bezprecendentním jednání ze strany MPSV vůči soc. firmě Amerfo, zaměstnávající 80 handicapovaných lidí. Dává jim práci, což je skvělé. Například v historické budově, kterou můžete vidět ve 3D online či se tam v budoucnu ubytovat.

  O politice článek neplánuji psát, bylo by to zbytečné, rozhodně doporučuji zhlédnout danou reportáž na iVysílání. Zkráceně lze říci, že vláda opět „boduje“, když „škudlí drobné“ (pardon, neodpouští administrativní chyby) na velmi špatném místě! A to v časech plýtvání miliardami na věci jako sleva na jízdném pro studenty apod. Dost politiky...

  Špitál ve 3D

  Osobně mě překvapilo, jak málo znám Brno, kolem historické budovy Frant Kafka Špitálu jsem jel mnohokrát. Kdo z Brňanů by neznal ulici Koliště? Mnohokrát jsem si řekl, že je to asi zajímavý „barák“, ale tím moje zvědavost skončila. Škoda, jde o zajímavou historickou budovu, kterou si můžete prohlédnout formou 3D virtuální prohlídky.

  A co víc, lze se zde ubytovat a zažít něco nového a při tom přispět na dobrou věc. Nyní je vše zavřené, proč ale před Vánoci nezakoupit voucher na ubytování v časech lepších?

  Další virtuální prohlídky v Brně, či on-line akce

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  0 Komentáře

 • Doporučujeme podobný obsah z našeho webu

 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.