Novinky v GPS navigacích MIO

 • Lukáš Straka
  Kategorie: Tiskovky, Car audio a GPS navigace
  Bře 28, 2007
  0× Komentováno
  Firma MIO přináší na Evropský trh nové GPS navigace. Po exklusivním modelu multimediální navigace H610 se tak dostává další horké želízko na náš trh, a to v podobě ucelené série modelu C520 a modelu C720. Série modelů C520 nahrazuje bestseller C710+ a model C720 naopak rozšiřuje portfolio osobních navigací směrem k HiTech technologiím.Oba modely C520 a C720 se vyznačují širokoúhlým displejem velikosti 4,3" v poměru stran 16:9. Velkou výhodou použitých displejů není jen velikost, ale též i vyšší rozlišení 480x272 oproti 320x240.
  Součástí zařízení je nová verze navigačního systému MIOMAP využívající tento displej, kdy umožňují buď klasické využití displeje pro zobrazení mapy v poměru 16:9 nebo naopak rozdělení obrazovky na dvě částí, kdy ve dvou třetinách je zobrazena mapa a v jedné třetině doplňující informace jako například itinerář, okolní POI, RDS-TMC informace a další. Díky tomuto zobrazení má uživatel přístupné všechny důležité informace hned z hlavní obrazovky a nemusí je hledat "uvnitř" menu. Série C520 obsahuje modely: C520+ (mapy východní Evropy), C520F+ (34 map celé Evropy) a C520FT+ (stejné jako C520F+ s RDS-TMC držákem zařízení) Model C720 pak na rozdíl od modelů série C520 obsahuje dvojnásobnou interní paměť, zabudovaný fotoaparát 2mpx a OCR čtečku vizitek.

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  0 Komentáře

 • Doporučujeme podobný obsah z našeho webu

 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.

  Nákup bitcoinu návod a vysvětlení
  O bitcoinu a dalších kryptoměnách se dnes mluví skoro všude. Pořád ještě není pozdě se o tuto oblast začít zajímat. Vysvětlíme si, co to kryptoměny jsou a poradíme, jak si koupit bitcoin, litecoin nebo třeba ethereum. A zkusit s námi můžete i vlastní těžbu na svém počítači.