Panasonic obměňuje HDD rekordéry

 • Lukáš Straka
  Kategorie: Novinky, Přehrávače a rekordéry
  Bře 06, 2007
  2× Komentováno
  Panasonic začíná konečně obměňovat svou veleúspěšnou řady stolních rekordérů. Jako první se v distribuci začíná ukazovat model DMR-EH57EP, který je jakýmsi klonem mezi starým EH55EP a EH65EP. Je vybaven HDMI výstupem známým z EH65, ale má jen 160GB HDD a neobsahuje čtečku paměťových karet. Majitelé firemní LCD nebo plazma televize ocení funkci VIERA Link - ovládání plazmy, DVD rekordéru a AV přijímače jediným dálkovým ovladačem.
  Rekodér opět slibuje bleskové reakce (start do 1sec), ale celkově se nezdá být oproti současné generaci přílišným skokem dopředu. Design zůstal taktéž prakticky stejný a podle prvních technických specifikací se zdá, že Panasonic opět nepřipravil pro ČR model s digitálním DVB-T tunerem, což je velkým zklamáním. Uvidíme jak si povede v prvních testech. Startovací cena modelu EH57EP by se měla pohybovat kolem 11400Kč s DPH (internet). Na pultech by se měl začít objevovat v průběhu měsíce března.

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  2 Komentáře

  1. Srdečně Vás zdravím.
   Již nějaký čas vlastním Panasonic DMR-EH55, ale nechce mi skoro vůbec přehrávat DVD v DivX! Prosím Vás poraďte mi jestli s tím jde něco udělat aby to fungovalo. Protože jsem těžce tělesně postižený a nevím kam se obrátit spoléhám na Vás.

 • Doporučujeme podobný obsah z našeho webu

 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  Nákup bitcoinu návod a vysvětlení
  O bitcoinu a dalších kryptoměnách se dnes mluví skoro všude. Pořád ještě není pozdě se o tuto oblast začít zajímat. Vysvětlíme si, co to kryptoměny jsou a poradíme, jak si koupit bitcoin, litecoin nebo třeba ethereum. A zkusit s námi můžete i vlastní těžbu na svém počítači.
  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.