Plazma versus LCD - nehorázná mystifikace

 • Lucie Medová
  Kategorie: Novinky,
  Bře 04, 2007
  3× Komentováno

  Možná sledujete náš seriál lehce humornou formou rozebírající srovnání dvou soupeřících technologií, tedy plazmu a LCD. Náhodou jsem ale narazila na jeden web, který se specializuje pouze na tuhle až fatální otázku. Bohužel, informace tam uvedené jsou neuvěřitelná blamáž.

  Konkrétně jde o web www.plazma-lcd.cz/cz/ , který se chová extrémě neprofesionálně. Srovnává technologii v několika oblastech a světe div se, VŽDY vyhraje plazma. Už to napovídá, že s nezaujatostí není něco v pořádku. Kategorie, ve kterých LCD plazmu porazí, nejsou raději uvedeny vůbec...

  DIGIlidi hodnotí - www.plazma-lcd.cz je BLUD roku!

  PŘIDAT KOMENTÁŘ

  3 Komentáře

  1. No já už viděl mnoho televizí, a z levných lcd bych zvracel, ty nehorázně drahé si obyčejný člověk nepořídí, a ti výrobci, kteří "tlačí" plazmy, tak ti je umí udělat dobře.Dělám na reklamacích u největší firmy s elektronikou v CZ, tak o tom něco vím.

  2. Ale tento článek přece vůbec není o tom, zda je lepší plazma nebo LCD. Je o nekalé manipulaci výrobců/prodejců plazem, kteří udělali ten web. Sám mám plazmu, ale ten web je ubohost první třídy.

 • Doporučujeme podobný obsah z našeho webu

 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.

  virtuální adresa pro zásilky ze zahraničí

  Nakupovat v zahraničí může být velmi výhodné. Mnohdy ale prodejci nedoručují do našich končin. Naštěstí existují služby pro přeposlání zboží. Tyto služby vychází občas i levněji, než doručení přímé.