Pátek , 01. 03. 2024

Bedřich

Napište recenzi a vydělejte na vaší nové elektronice!

30. 09. 2009

Pořídili jste si zrovna nějakou novou elektroniku? Podělte se s ostatními čtenáři o svoje dojmy a získejte od nás za uveřejněnou uživatelskou recenzi honorář! Stačí chvilka času, stránka textu s nějakým tím ilustrativním obrázkem a část pořizovacích nákladů se vám může rychle vrátit.

Podmínky zveřejnění vašeho textu:

  • rozsah alespoň 1x A4 v rozumném elektronickém formátu. Fotografie, ilustrační obrázky a jiné souborové přílohy vítány. Čím více textu, tím lépe
  • zajímavé téma nebo produkt
  • alespoň přiměřeně spisovně a bez zbytečných vulgarizmů
  • humor, vtip, ironie a nadhled výhodou:)
  • za svým textem si stojíte a nebojíte se pod něj podepsat (akceptujeme i umělecké pseudonymy:))
  • pouze vlastní tvorba, příspěvky opsané nebo zkopírované odjinud nebudeme akceptovat

Co získáte:

  • honorář za uveřejněný článek 500 Kč a více 
  • vaše tvrdě získané poznatky nevyjdou nazmar
  • širokou diskusi nad vašimi problémy, což může vám i ostatním posloužit i jako technická podpora
  • nejlepším pisatelům nabídneme další honorovanou spolupráci, jakožto externímu redaktorovi s dalšími výhodami.

Pokud máte o žurnalistiku v oboru spotřební elektroniky zájem, je to nejlepší způsob, jak na tomto poli proniknout a odstartovat svou kariéru. Samozřejmě se váš článek nemusí týkat jen recenze konkrétního produktu. Máte-li jakoukoliv jinou látku k tématu spotřební elektroniky, návod, zlepšovák, zamyšlení, fejeton atd., sem s nimi.

Vaše příspěvky můžete zasílat na e-mail: redakce@digilidi.cz

Redakce si vyhrazuje právo uveřejnit příspěvky dle vlastního uvážení a provádět v nich redakční úpravy. Honorář vyplácíme do pěti pracovních dnů od data zveřejnění článku.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Po nejlevnějším modelu Vega se nám na stůl i do rukou dostala poměrně nová kamera značky Niceboy, která cílí na opačné spektrum zákazníků, mainstreamová Vega 5 Pop s dotykovým displejem. Stejně jako vy, položili jsme si otázku, zda má taková obrazovka u akční kamery vlastně smysl.
Lamax před Vánoci chrlil jednu novinku za druhou, podobně jako konkurence. Nabídka se potěšitelně rozrostla o další a další zařízení, zejména v oblasti těch "chytrých". Lamax startoval na trhu s akčními kamerami, přidal reproduktory a sluchátka. Ty mám od nich dosud nejraději. Posledním kouskem, který jsem mohl vyzkoušet, je model Street2, jenž se s pořizovací cenou 890 Kč řadí mezi dostupnější bezdrátové reproduktory. Na cenové akce si zatím musíme počkat.
Naos znamená posvátnou schránu pro sochy bohů. Co tím chce asi Lamax říci? Má přidomek evokovat nečekané schopnosti novinky? Modelové číslo X7.1 naopak naznačuje dílčí evoluci předchozí X7 Mira. Jak zní tedy odpověď? Nepůjde jen o evoluci, zjistíte záhy, protože přibylo nejen funkcí, ale též vybavení včetně dálkového ovladače a mnoho dalšího. Čekejme více, než byste tipovali, není to jen o dálkovém ovladači.

Tradiční americká firma Motorola se v roce 2011 rozdělila na dvě části. Divizi, která má na starost vývoj a výrobu mobilních zařízení (Motorola Mobility) v roce 2014 koupila firma Lenovo. Nyní, po cca 2 letech reorganizace, přichází na český trh značka Moto.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek