Inzerujte na DIGIlidi.cz

 • administrator
  Kategorie: ,
  Srp 07, 2007
  0× Komentováno

  DigiLidi.cz je čistokrevným on-line magazínem, který v roce 2007 vyplnil mezeru na českém internetovém trhu. Zkušební provoz ukázal, že první tuzemský čistě webový profesionální magazín o audio a video technice, domácím kinu a další elektronice, čtenáře zajímá. V současné době jej měsíčně navštíví více čtenářů, než veškeré tištěné časopisy z téhož oboru dohromady!

  Kdo jsme

  DigiLidi.cz se zaměřuje na recenze přehrávačů, rekordérů, digitálních TV přijímačů, zesilovačů, reproduktorů, systémů all-in-one, televizních přístrojů a další moderní multimediální elektroniky. Přináší návody z dané oblasti a rozebírá aktuální trendy, jako jsou souboje technologií, například zobrazovacích zařízení (plazma versus LCD, Blu-ray versus HD DVD atd.). Zejména recenze předčí svou informační hodnotou své tištěné protiklady až několikanásobně.

  Kdo nás čte

  Přibližné statistiky návštěvnosti webu poskytuje služba TOPlist. Přesnější údaje vám poskytneme na vyžádání. Kromě stálých návštěvníků nás vzhledem k pokročilé indexaci webu do vyhledávačů Google.com, Seznam.cz a dalších, navštěvuje mnoho zájemců o konkrétní produkty. To, ve spojení s finanční situací a odhodláním této cílové skupiny k nákupu v dané oblasti, předurčuje DigiLidi.cz jako ideální reklamní prostor.

  Průměrná návštevnost: 40 tisíc návštěv měsíčně
  Průměrná zobrazení stránek: 60 tisíc stránek měsíčně
  Průměrná doba na webu: 00:01:32 
   

  Ceník inzerce
   

  Typ inzerceCena
  PR (sponzorovaný) článek*1 000 Kč
  PR (sponzorovaný) článek* včetně dodání textu3 000 Kč
  Banner 468x60 vedle loga / exkl. / sitewide / 1 měsíc1 490 Kč 
  Banner 250x250 v pravém sloupci nahoře / exkl. / sitewide / 1 měsíc700 Kč
  Textový odkaz / sitewide / 1 měsíc200 Kč

  V případě zájmu neváhejte a obraťte se na nás. Jsme otevřeni vašim návrhům i speciálním požadavkům.

  *PR články jsou vždy zřetelně označeny jako placená inzerce. Po dobu 3 měsíců rotují v boxu Sponzorované články na titulní stránce. Po dobu 2 let jsou následně přístupné v sekci webu Sponzorované články

   

 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  gramofon

  Prodeje gramodesek dramaticky rostou, stejně tak přibývá lidí poslouchajících hudbu z gramofonu. Analogově. Je to nostalgie, je to magie, může to být i kvalitní zvuk. Ale má to smysl?

  virtuální adresa pro zásilky ze zahraničí

  Nakupovat v zahraničí může být velmi výhodné. Mnohdy ale prodejci nedoručují do našich končin. Naštěstí existují služby pro přeposlání zboží. Tyto služby vychází občas i levněji, než doručení přímé.