Pátek , 29. 03. 2024

Taťána

picoPSU-120WI25

Do HTPC budu shánět
Napájecí zdroj DC-DC picoPSU-120WI25 120W u mini-box.com za $55, v Česku 1130 Kč bez DPH.
A k tomu nějaký 19V notebookový zdroj, jen nevím jakou má picoPSU koncovku. Jestli bude dobrý zdroj ACER napájecí AC adaptér/ zdroj 135W pro NB TM2000.

Co to je česky “5mm/2.5mm barrel power jack” ?
Zdroje Acer nemají JACK s vniřním průměrem 2.5mm.

Nebo

Napájecí adaptér k notebooku, Fortron 120W, 19V
Vhodný pro většinu značek notebooků s max. odběrem do 120W. Napětí na vstupu:100-240v,1.6A,50/60Hz napětí na výstupu 19 Vdc. Vyměnitelná koncovka napájení notebooku – 6 různých velikostí vyhoví každé značce notebooku. Cena 892Kč bez DPH

Přidejte komentář

88 komentářů

  1. Re: picoPSU-120WI25
    Ten konektor patří k těm rozšířenějším, mají je například zdroje Acer a další… Univerzální zdroje se navíc prodávají se spoustou redukcí, takže připojení nebude až takový problém.

  2. Re: picoPSU-120WI25
    Máš pravdu, je to konektor jako pro Acer TravelMate XXXX. Už to mám doma, picoPSU v pohodě utáhne 3,5″ HDD a DVD mechaniku (na některých shopech píšou, že to není určeno pro napájení 3,5″ a 5.12″ zařízení). Adaptér mám ten Fortron 19V/6,32A.

  3. Re: picoPSU-120WI25
    [quote=”ozana”]Máš pravdu, je to konektor jako pro Acer TravelMate XXXX. Už to mám doma, picoPSU v pohodě utáhne 3,5″ HDD a DVD mechaniku (na některých shopech píšou, že to není určeno pro napájení 3,5″ a 5.12″ zařízení). Adaptér mám ten Fortron 19V/6,32A.[/quote]

    Netuší někdo, proč by se PicoPSU neměl používat pro napájení HDD? K současnému SSD planuju nějaky “zeleny” hardisk a nerad bych shořel.. Díky

  4. Re: picoPSU-120WI25
    Některé HDD mají při startu opravdu hodně velký odběr, tak asi proto se výrobce jistí. Na druhou stranu jde o krátkodobou zátěž a mnozí ji bez potíží vyzkoušeli…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.