zapojení multim.ex.disku

 • %count příspěvek / 0 new
  zapojení multim.ex.disku

  Dobrý den.Potřebuji pár rad ohledně zapojení komponentů.
  Chci zakoupit Multimediální DVB-T rekordér MediaCorder 500GB-Evolve.
  Tento chci napojit na své LCD Panasonic.Problém však nastává,že bych chtěl aby soubory(filmy,hudba) hrály přes domácí kino-Akai 5600 vybaven jen skartem a cinčemi(tzn.propojit tyto dva komponenty).Pře cinče by to možná šlo,ale ze subwoferu mám konektor podobající se konektoru S-videa-ten však na evolvu není.(snad nějaká přechodka...)
  No a druhá věc je,že disk chci připojit na PC,ale vzdálenost mezi sebou je cca 15 metrů.Může tak dlouhý kabel-ethernet být a také připojení přes USB?Děkuji všem ,kteří mně radou pomůžou.

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  televiz_:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

  Používáme fotky z DepositPhotos
 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.