Čtvrtek , 18. 04. 2024

Valérie

Yamaha RX-V675 – připojení SW

Hezký večer,
mám asi 3 roky resiever YAMAHA RX-V675. Provozoval jsem ho se zapojením reproduktorů L-C-R. Nyní se pokouším k přístroji zapojit subwofer, ale nemohu/neumím přístroj nastavit tak, aby na výstupních konektorech (výstup pro SW) byl signál. V menu jsem “zapnul” subwofer (LP Large on, C Large on, PP Large on a SW on). Propojení se zdrojem signálu (DVD,TV) kabelem HDMI, zkoušel jsem i optický kabel i koaxiál. Na výstupním konektoru pro SW není analogový signál. Při provozu Tuner též není signál pro SW (používám pasivní SW připojený ke staršímu zesilovači Yamaha AX 450)
Domnívám se, že někde něco špatně nastavuji… Na displeji se zobrazuje zapojení sestavy reproduktorů L-C-P-SW, když z menu spustím test reproduktorů, zvýrazňují se postupně zapojené reproduktory, ze kterých vychází testovací “šum” .Subwofer se též na obrazovce zvýrazní, ale opět žádný ton. Pokud konektor vstupu pro SW vypojím z V675 a dotknu se “živého” středu, SW na výstupu AX450 velmi silně bručí, takže SW a AX450 jsou OK. Zkoušel jsem jako zesilovač pro SW použít i sestavu Technics, ale i s tímto zapojením SW nemá signál.V dokumentaci je uveden parametr výstupu pro SW (RX-V675) 1V / 1,2 kOhm. Poradí mi s tím někdo ?
Děkuji Mirek

Přidejte komentář

93 komentářů

  1. I recently tried CBD gummies from this website https://www.cornbreadhemp.com/collections/cbd-cream as a replacement for the first control and was pleasantly surprised by the results. Initially skeptical, I start that it significantly helped with my dread and sleep issues without any notable side effects. The fuel was easy to speak, with legible dosage instructions. It had a kindly, shameless grain that was not unpleasant. Within a week, I noticed a marked improvement in my all-inclusive well-being, feeling more relaxed and rested. I cognizant the natural approach to wellness CBD offers and plan to pursue using it.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.