Yamaha RX-V675 - připojení SW

 • %count příspěvek / 0 new
  Yamaha RX-V675 - připojení SW

  Hezký večer,
  mám asi 3 roky receiver YAMAHA RX-V675. Provozoval jsem ho se zapojením reproduktorů L-C-R. Nyní se pokouším k přístroji zapojit subwofer, ale nemohu/neumím přístroj nastavit tak, aby na výstupních konektorech (výstup pro SW) byl signál. V menu jsem "zapnul" subwofer (LP Large on, C Large on, PP Large on a SW on). Propojení se zdrojem signálu (DVD,TV) kabelem HDMI, zkoušel jsem i optický kabel i koaxiál. Na výstupním konektoru pro SW není analogový signál. Při provozu Tuner též není signál pro SW (používám pasivní SW připojený ke staršímu zesilovači Yamaha AX 450)
  Domnívám se, že někde něco špatně nastavuji... Na displeji se zobrazuje zapojení sestavy reproduktorů L-C-P-SW, když z menu spustím test reproduktorů, zvýrazňují se postupně zapojené reproduktory, ze kterých vychází testovací "šum" .Subwofer se též na obrazovce zvýrazní, ale opět žádný ton. Pokud konektor vstupu pro SW vypojím z V675 a dotknu se "živého" středu, SW na výstupu AX450 velmi silně bručí, takže SW a AX450 jsou OK. Zkoušel jsem jako zesilovač pro SW použít i sestavu Technics, ale i s tímto zapojením SW nemá signál.V dokumentaci je uveden parametr výstupu pro SW (RX-V675) 1V / 1,2 kOhm. Poradí mi s tím někdo ?
  Děkuji Mirek

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  kapali_a:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

  Používáme fotky z DepositPhotos
 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

  Nákup bitcoinu návod a vysvětlení
  O bitcoinu a dalších kryptoměnách se dnes mluví skoro všude. Pořád ještě není pozdě se o tuto oblast začít zajímat. Vysvětlíme si, co to kryptoměny jsou a poradíme, jak si koupit bitcoin, litecoin nebo třeba ethereum. A zkusit s námi můžete i vlastní těžbu na svém počítači.