Vzájemné propojení přístrojů rozhraním HDMI

 • %count příspěvek / 0 new
  Vzájemné propojení přístrojů rozhraním HDMI

  Dobrý den,
  mám velmi specifický problém. Opatřil jsem si náhledový monitor pro vícefunkční využití při pracích s videem (7 Inch Professional HD pole Monitor s 3G-SDI vstup). Vstupní signál 3G / HD / SD-SDI, HDMI, komponentní, kompozitní.
  Na všech vstupech dostávám signál a zobrazuje se mi zdrojové video. I na HDMI. Tam ale např. z fotoaparátu Canon 60D. Nikoli ovšem z kamery GoPro3 black. Ale po připojení camery GoPro 3 na televizi pomocí HDMI se signál zobrazí.
  Nevím kde je problém, že z jednoho zařízení se na náhledovém monitoru signál objeví a z druhého nikoli? Ovšem na televizi se zobrazí od obou?

  Monitor a televize velký konektor HDMI, Canon 60D midiHDMI a GoPro3 miniHDMI (nikoli mikro HDMI). Dá se tento problém nějak řešit?

  Mnohokrát děkuji za posouzení.
  Přeji hezký den.

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  m_minka:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

  Používáme fotky z DepositPhotos
 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

  Nákup bitcoinu návod a vysvětlení
  O bitcoinu a dalších kryptoměnách se dnes mluví skoro všude. Pořád ještě není pozdě se o tuto oblast začít zajímat. Vysvětlíme si, co to kryptoměny jsou a poradíme, jak si koupit bitcoin, litecoin nebo třeba ethereum. A zkusit s námi můžete i vlastní těžbu na svém počítači.