Prosím o radu, DVD se mi samo vypíná

 • 1 příspěvek / 0 new
  Poslední
  Prosím o radu, DVD se mi samo vypíná

  Prosím o radu ohledně DVD HT-F5550, který lze zapnout, ale po chvíli na displeji napíše FAN N6 (možná je to i G) a následně se sám vypne. Roční synek si stále bere ovladač a tak nevím, zda tam něco nenacvakal :-(, poradí mi někdo? Bohužel v návodu jsem nic neobjevila a co jsem vyzkoušela, tak nefunguje :-(. Moc děkuji za jakoukoliv radu.

  Re: Prosím o radu, DVD se mi samo vypíná

  Hlásí to FAN NG tedy ventilátor není v pořádku, nefunguje. Navštivte servis, kde Vám ho vymění, jestli se to tedy vyplatí. Přístroj se za okamžik přehřeje a vypne ho tepelná pojistka.

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  t_levize:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

  Používáme fotky z DepositPhotos
 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

  Nákup bitcoinu návod a vysvětlení
  O bitcoinu a dalších kryptoměnách se dnes mluví skoro všude. Pořád ještě není pozdě se o tuto oblast začít zajímat. Vysvětlíme si, co to kryptoměny jsou a poradíme, jak si koupit bitcoin, litecoin nebo třeba ethereum. A zkusit s námi můžete i vlastní těžbu na svém počítači.