propojit notebook s crt tv pres dvd prehravac pomoci hdmi

 • 1 příspěvek / 0 new
  Poslední
  propojit notebook s crt tv pres dvd prehravac pomoci hdmi

  dobry den,
  potrebuji poradit. Poridil jsem si novy dvd prehravac s tim, ze ho budu mit jako prostrednika mezi notebookem a CRT TV ! Bohuzel tento zpusob propojeni pomoci kabelu HDMI je nemozny. NOTEBOOK > DVD PREHRAVAC > stara CRT TV. Existuje jiny zpusob napr nejaka redukce HDMI SCART nebo neco jinyho jak bych mohl sparovat notebook a tv. Doslo mi ze ten DVD prehravac podporujici hdmi mohu pripojit do TV ktera podporuje hdmi prolepsi audio a video signal.
  Dekuji za rady popr odkazy kde bych mohl redukci sehnat
  Petan

  Re: propojit notebook s crt tv pres dvd prehravac pomoci hdm

  Různých konvertorů lze na eBayi, Alibabě, DealExtrému a dalších portálech s asijským šuntem najít dost. Stačí zadat frázi:

  HDMI to SCART Converter

  http://www.ebay.co.uk/bhp/hdmi-to-scart

  Hlavně pozor na to, aby ten konvertor uměl evropskou normu PAL a ne jen americkou NTSC. Taky by měl mít na SCARTu signál RGB a ne jen S-Video a/nebo kompozitní.

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  elek_ronika:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

  Používáme fotky z DepositPhotos
 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  Nákup bitcoinu návod a vysvětlení
  O bitcoinu a dalších kryptoměnách se dnes mluví skoro všude. Pořád ještě není pozdě se o tuto oblast začít zajímat. Vysvětlíme si, co to kryptoměny jsou a poradíme, jak si koupit bitcoin, litecoin nebo třeba ethereum. A zkusit s námi můžete i vlastní těžbu na svém počítači.
  gramofon

  Prodeje gramodesek dramaticky rostou, stejně tak přibývá lidí poslouchajících hudbu z gramofonu. Analogově. Je to nostalgie, je to magie, může to být i kvalitní zvuk. Ale má to smysl?