Propoj AV receiveru s DVD / CD přehrávačem

 • 2 příspěvky / 0 new
  Poslední
  Anonym
  Propoj AV receiveru s DVD / CD přehrávačem
  Zdravím Vás,vážení! Nedaří se mi propojit DVD/CD přehrávač SONY (stáří 8 let, ale již v té době kvalitní věc - upscaling 1080, DTS...etc), s AV receiverem ONKYO TX-NR 535(2,5 roku starý), potažmo s TV (SAMSUNG), abych jej mohl využívat. Po spuštění CD disku není slyšet žádný zvuk, natož pak 5.1; (s AV receiverem jsou propojeny 5.0 /tedy bez subwooferu/, repro JAMO); Směr zapojení mám takto: *koax. kabel UPC do TV *TV SAMSUNG (HDMI ARC)a receiver ONKYO (HDMI OUT) jsou propoj HDMI kab. *Receiver (HDMI IN) a DVD / CD (HDMI OUT) jsou propoj HDMI kab. *Zkoušel jsem propojit DVD / CD (HDMI OUT) s TV (HDMI IN) pomocí HDMI kab. a taky NIC...B-((( *odborníkem mi bylo řečeno, že mám zkusit propojit receiver a DVD / CD přehrávač optickým kabelem a vše se vyřeší... Díky za odezvu a radu... Roman z Chebu
  Anonym
  Optický kabel samozřejmě

  Optický kabel samozřejmě vyzkoušet lze. Ale spíše vidím problém v nastavení HDMI OUT na DVD přehrávači. Zkuste projít nabídku nastavení DVD přehrávače.

  nancykelly
  Uff, zkuste to trošku

  Uff, zkuste to trošku upřesnit. Jaké to jsou konkrétně modely přístrojů a na co chcete nahrávat (tuším, že na video, ale některé satelity mají harddisk na záznam...)
  run 3 https://run3free.com

  nata
  Thanks

  Please treat each other well. Everybody has difficulties that we have to overcome, do not know later but how to live each day happily. iq ball

  lysa mari
  Thank you

  Your article is interesting and meaningful, after reading your article, I noticed and understood many things from this article, thank you for sharing.
  candy crush soda

  linda
  good

  I am very happy to have found this information that I have been looking for
  Stick RPG 2

  ariana
  nice

  This is also a very good post which I really enjoy reading Piano Tiles 2

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  tepl_ta: