Přípojná zařízení pro vstup a výstup k tabletu řady UMAX Visionbook Wi (9, 9 Pro, 10...) - HDD a zvukový výstup (D/A)

 • 1 příspěvek / 0 new
  Poslední
  Anonym
  Přípojná zařízení pro vstup a výstup k tabletu řady UMAX Visionbook Wi (9, 9 Pro, 10...) - HDD a zvukový výstup (D/A)

  Dobrý den.

  Uvažuji o koupi tabletu z řady UMAX Visionbook Wi, ale nedokážu najít odpověď na jeho funkčnost v jedné z oblastí, kde bych ho chtěl případně provozovat. Zkoušel jsem dotazy porůznu i na specializované servisní středisko UMAX i další prodejce, ale nikdo mi zatím nedokázal jednoznačně odpovědět.

  Chtěl bych se tedy zeptat, zda je k tomuto tabletu (zařízení UMAX VisionBook řady 9Wi; 9wi Pro; 10wi....) možno připojit kapacitní externí disk prostřednictvím USB Host (ke čtení) a zároveň využívat micro USB jako výstupní port do externího zvukového zařízení pro úpravu zvuku (externí audio převodník a zesilovač se softwarovými ovladači tohoto zařízení pro Windows)? Případně v prohozeném USB zapojení (externí HDD přes micro USB...). Je řešením připojení externího disku, který bude mít vlastní napájení a do micro usb bude připojena externí zvuková karta taktéž externě napájená? Obecně tedy ke zvukovému zařízení. Myslíte, že je reálné, aby tablet spolupracoval prostřednictvím micro USB portu s například externí zvukovou kartou (napájenou samostatně) pro výstup a zpracování audio signálu z tabletu (jako zdroj audio dat by sloužil dále zmiňovaný externí HDD připojený k USB portu)? Bylo u tohoto tabletu něco podobného (s některým konkrétním zařízením) někdy testováno? Uvažuji o jeho koupi a toto by měla být jedna z funkcí, které by měl zvládat.

  Děkuji za případnou odpověď
  Pavel

  Použil bych USB hub, napájený
  Použil bych USB hub, napájený HDD, USB DAC. Ale je potřeba to zkusit, takhle od pasu to nikdo vědět na 100% nebude.

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  te_hnika:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

  Používáme fotky z DepositPhotos
 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

  Nákup bitcoinu návod a vysvětlení
  O bitcoinu a dalších kryptoměnách se dnes mluví skoro všude. Pořád ještě není pozdě se o tuto oblast začít zajímat. Vysvětlíme si, co to kryptoměny jsou a poradíme, jak si koupit bitcoin, litecoin nebo třeba ethereum. A zkusit s námi můžete i vlastní těžbu na svém počítači.