HDMI přepínač

 • 1 příspěvek / 0 new
  Poslední
  HDMI přepínač

  Zdravím,

  nevíte někdo o HDMI přepínači který by umněl automaticky volit vstup na základě toho že na ten vstup jde nějaký signál? Jde mi o to že mám LCD monitor s jedním HDMI, ke kterému mám přes HDMI připojený STB a občas tam spouštím filmy z PC (zatím přes D-SUB). Chtěl bych to oboje připojit přes HDMI. Ovšem s tím že na 99% nikdy nepůjdou naráz oba signály jak ze STB tak z PC a tedy se mi nechce šachovat s dalším ovladačem nebo nějak přepínat vstup přímo na přepínači. Dík

  Anonym
  Re: HDMI přepínač

  Přepínače jsou, ale s tím automatickým přepínáním teda nevím. Teoreticky to vyrobit lze, ale zda to výrobci implementují :?:

  http://www.parabola.cz/clanky/2606/novy-prepinac-hdmi-pro-snadne-prepina...

  http://www.bandridge.cz/cz/index.php?show_page=eshop&psection=3.5.

  Re: HDMI přepínač

  Ale jo dělá (jak mi poradili na konkurenčním fóru) se to viz třeba [url]http://www.grandbeing.biz/product/EX0301001.htm[/url]. Ovšem to jsem u nás prodávat nenašel. U nás sem našel jen toto [url]http://shop.emos.cz/zbozi/2344460000-slucovac-hdmi-4xin,-1xout[/url] kde v manuálu píšou že to umí přeskakovat neaktivní vstupy. A tedy existuje zde předpoklad že pokud je zvolen neaktivní vstup přeskočího to a zastaví se to na prvním aktivním. Ale popravde 2800 mi přijde trošku hodně.

  Anonym
  Re: HDMI přepínač

  Docela zajímavý přepínač HDMI 3-1 s dálkovým ovladačem za cca 666 Kč i s poštovným nabízí číňani: http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.16555

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  abe_eda:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

  Používáme fotky z DepositPhotos
 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.