Gogen dvx 605 šumí

 • 2 příspěvky / 0 new
  Poslední
  Gogen dvx 605 šumí

  Mam domaci kino gogen dvx 605 a nejak mi sumy bedinky a subwoofer proto hledam nekoho kdo tomu rozumi a kdo mi poradi dekuji
  Daniel

  Anonym
  Re: Gogen dvx 605 šumí

  Na dálku jen těžko řešit, chce to více informací, kdy, s čím, jak zapojeno... Ale domnívám se, že je to nakonec jen tím, že je to neuvěřitelný krám. Domácí kino za 3500 Kč je protimluv :!:

  Re: Gogen dvx 605 šumí

  No zacalo to subwooferem huci v nem a sumi jako by do toho slo napeti ale zadny skrat nebo neco takovyho neni a to samy mi delaj zadni a predni reproduktory. jeden znami mi rikal neco o nejakim alternatoru coz nevim ani co to je!!! nemam stim radeji zajit do servisu??? predem diky dan

  Anonym
  Re: Gogen dvx 605 šumí

  Jestli to nedělalo a teprve se to po nějakém čase objevilo, tak určitě reklamace, nebo servis.

  Re: Gogen dvx 605 šumí

  Jenze v servisu jsem se ptal u nas bruntale a prej tyto znacky neopravuji tak ted fakt nevim ale diky za rady ses supr!!!

  Re: Gogen dvx 605 šumí

  Zdarec!
  Měl jsem ten problém taky a přišel jsem na to, že když odpojím antení vstup (mám kabelovku) u televize, vše je ok a šum je ten tam! Dělal mi to DVD přehrávač od [b]Sencoru[/b], který jsem reklamoval sice kvůli jinému problému ale fakt je, že když jsem si pořídil [b]Ferdu[/b] ( [b]Ferguson[/b] [b]D-890 HX[/b] ), tak bylo vše ok i bez vypojení antény. V reprobednách mi šumělo i při propojení PC s reproduktorama a odstranit se to dalo zase stejným způsobem, jako u [b]DVD Sencor[/b]. Ano, vytažením anteního vstupu!Jestli je to nějakým špatným odrušením, či co, netuším, ale funguje to .... :lol:
  Pokud vám to pomůže tak písněte do fóra! Zajímá mě a určitě i ostatní, jestli jste měli ten stejný problém!?? :?:

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  abece_a:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

  Používáme fotky z DepositPhotos
 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.