Převod Video signálu do DVD

 • 2 příspěvky / 0 new
  Poslední
  Převod Video signálu do DVD

  Chtěl bych se zeptat, jak nejlépe převedu staré VHS kazety do počítače. Chtěl bych si pořídit HTPC s televizní kartou AverMedia TV Duo Hybrid PCI-Express. Je možnost nějak VHS dostat na HDD, popřípadě z analogové kamery? Díky.

  Anonym
  Re: Převod Video signálu do DVD

  Jde to. Většina TV karet v počítači má videovstup, přes který se to realizuje. Stejně tak lze využít i DVD/HDD rekordér.

  U počítače zapojíte do TV karty cinch (žlutý, kompozitní) video-in kabel, nebo černý vícepinový S-Video kabel z VHS. Dále zapojíte do zvukové karty počítače na line-in vývod zvuku z VHS. Musíte se proprat s tím, co konkrétně máte - většinou lze vše řešit přes redukce a podobně.

  V ovládacím softwaru TV karty potom na počítači navolíte příslušný vstup, formát záznamu videa a v reálném čase pořídíte kopii z VHS. Tu lze potom na počítači dále libovolně zpracovávat.

  Re: Převod Video signálu do DVD

  Mám velmi dobrou zkušenost se studiem Pinacle a zařízením DAZZLE-třeba to bude vyhovovat

  Re: Převod Video signálu do DVD

  Lze to stáhnout z kamery, prostříhat a vkládat přechody celkem slušně i ve Windows Movie Makeru. Je to formou nabídek, takže brnkačka. Nějakou tu hodinku to trvá a pak je nutné vše převést do formátu DVD.

  Re: Převod Video signálu do DVD

  Lze to stáhnout z kamery, prostříhat a vkládat přechody celkem slušně i ve Windows Movie Makeru. Je to formou nabídek, takže brnkačka. Nějakou tu hodinku to trvá a pak je možno vše převést třeba do formátu DVD.

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  technik_: