Audacity pomoc s programem

 • 2 příspěvky / 0 new
  Poslední
  Anonym
  Audacity pomoc s programem

  Ahoj vsichni, prosim muze mi nekdo poradit, popr. Za uplatu vycistit audionahravku od hudby na pozadi. Moc mi to nejde.se sumem jsem si poradila, ale z tohoto jsem jiz zoufala..predem dekuji :-) carmen

  Carmen
  Audacity

  Jinak je to v programu audacity..ale kdyby nekdo pracoal s necim lepsim, predem dekuji:-) carmen

  6 březen, 2018
  vycistit audionahravku od hudby na pozadi.

  Odpověď bude stále platná jako před rokem, dvěma lety atd. Použijte dynamický procesor gate. Je v audacity. Audacity řeší zkušební poslech nešikovně. Nelze zkušební poslech přehrát po celou dobu záznamu a přitom posouvat jezdci ke kýženému výsledku. K tomu se hodí víc SE 9, kde to jde. Dynamika mluveného projevu v případě okolních šumů a nádechů mezi slovy vynikne při použití dynamického procesoru zvaný Gate. Všechny tiché pasáže jsou utnuty. V praxi jsem vyzkoušel projev jednoho chytrého řečníka Jirky Charváta který vlastní svůj kanál YouTube. Můj pokus vyšel a zveřejnil na svém kanálu YT. https://m.youtube.com/watch?v=9jnT9_BEAUQ Hodnotu Gate jsem zvolil přes 30 a výše -dB. Díky tomu vznikl příjemný přednes bez nádechu, pokašlávání ale bohužel zmizel zvuk obecenstva, smích, navíc některá písmena: k, ch. Tato chybějící jsem okopíroval a vložil do nové stopy pod nahrávkou v audacity. Smích a projev obecenstva taktéž přidal z bohaté sbírky efektů, aby nezanikl situační humor. Tím pádem jsem díky audacity a SE9 od Magix přednášce Jiřího Charváta přidal hodnotu.

  6 březen, 2018
  vycistit audionahravku od hudby na pozadi.

  Omlouvám se ale zapomněl jsem přidat link J. Ch. na jeho původní video na YouTube ale teď to zlepším. https://youtu.be/stijx6PVWj8
  Díky za trpělivost.

  chunalcala
  RE: Audacity pomoc s programem

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  mamink_:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

  Používáme fotky z DepositPhotos
 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  gramofon

  Prodeje gramodesek dramaticky rostou, stejně tak přibývá lidí poslouchajících hudbu z gramofonu. Analogově. Je to nostalgie, je to magie, může to být i kvalitní zvuk. Ale má to smysl?

  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.