sluchátka

 • 1 příspěvek / 0 new
  Poslední
  sluchátka

  Mám takovýto problém,prosím kdo bude vědět,odpovězte mi.
  Mám televizor PHILIPS 29PT5507. Po připojení sluchátek / jack /se vypne zvuk jdoucí z televize a zvuk jde pouze do sluchátek.Co s tím,když se na televizi chtějí dívat i ostatní členové rodiny kteří dobře slyší ? U televize Grundig ST70-700 NIC tento problém nemám,tam jsou oba způsoby přenosu zvuku nezávislé na sobě a to je bezva. Dala by se tato nepříjemnost nějak odstranit ? Pokud ano,prosím odpověď na mejl emca5@seznam.cz a moc děkuji za pomoc.

  Anonym
  Re: sluchátka

  Řešení by mohlo existovat - pro připojení sluchátek použít linkový výstup (2x cinch) - potom bude hrát jak TV, tak cokoli připojené na tento výstup. Pro sluchátka je ale potřeba redukce z 2x cinch na zdířku jack 3,5 mm. Stejně ale bude asi problém s úrovní hlasitosti. V tom případě to vyřeší sluchátkový zesilvač

  http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514008A25B000HI0

  Re: sluchátka

  Děkuji vám za odpověď na můj dotaz,jenže mám obavu že to nebude asi jednoduché.I když zasunu do zástrčky samotný jack /ustřižený ze šnůry / tak se zvuk v televizi vypne.Já jsem tím myslel,zda by nějaký opravář na televize třeba dovedl odehnout kontakt,který ten jack po vsunutí vypíná.Já si to tak myslím,nevím ,možná je to rozpínání zvuku na bázi elektroniky,nejsem v tom odborník,laik.

  Re: sluchátka

  Tak me napadlo par poznamek: TV nemusi mit linkovy vystup (da se ale udelat "odbockou" ze SCARTu) a hlasitost se v tomto pripade neda regulovat oddelene,coz je urcite neprijemne. Mam jine reseni : koupit aktivni repro (nejake aspon trochu kvalitni do 1000Kc),bude hrat urcite lepe nez zabudovane v TV a pripojit ho na stereoJACK rozbocku do vystupu na sluchatka.Ma to jen nevyhodu v tom,ze hlasitost se bude muset regulovat rucne u repra.

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  abe_eda: