MODECOM MC-HF32 vs. Genius SP-HF2.0 1255A

 • 1 příspěvek / 0 new
  Poslední
  MODECOM MC-HF32 vs. Genius SP-HF2.0 1255A

  potřeboval bych poradit jaký z těchto repráků je lepší pro poslech hudby jestli má cenu si připlatit za http://www.alza.cz/modecom-mc-hf32-d340731.htm a nebo budou lepší tuty http://www.alza.cz/genius-sp-hf2-0-1255a-d171142.htm. Máte někdo s nima zkušenosti? a nebo ještě tuty rep. http://www.alza.cz/modecom-mc-hf40-d213651.htm. Prosim poraďte.

  Re: MODECOM MC-HF32 vs. Genius SP-HF2.0 1255A

  Podle mě by bylo lepší oběhnout bazary a zastavárny a koupit nějakou slušnou starší vež s bednami a AUX vstupem - něco jako toto:
  http://elektro.bazos.cz/inzerat/17646654/prodam-hifi-vez-philips.php

  U věží tohoto typu je nejčastější závada nefunkční CD mechanika nebo kazetová mechanika - což pro zamýšlený účel vůbec nevadí - naopak - díky takové závadě bývá věž výrazně levnější, než obdobná plně funkční věž.

  Důležité je jenom to, aby věž měla linkový vstup (AUX vstup) a samozřejmě aby slušně hrála. Ideální je vzít si s sebou třeba MP3 přehrávač a audio kabel Stereo JACK - 2 x CINCH a vyzkoušet to:
  http://www.mader.cz/kabel-pripojny-jack2xcinch-15m-audio

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  technik_:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  AV receiver

  AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.

  gramofon

  Prodeje gramodesek dramaticky rostou, stejně tak přibývá lidí poslouchajících hudbu z gramofonu. Analogově. Je to nostalgie, je to magie, může to být i kvalitní zvuk. Ale má to smysl?