Panasonic DMR-EX77

 • 1 příspěvek / 0 new
  Poslední
  Panasonic DMR-EX77

  Vlastním již 3 roky tento DVD recorder. Ještě jsem nepřišel na to jak přehrát film avi vypálený na Verbatin DVD RW. Zkoušel jsem jak RW+ i RW -. Pře dvěma lety někdo zde napsal, že umí přehrát avi z RW+. Ale nefunguje to. Ani z DVD RAM. Jinak mi slouží velmi dobře. Všeobecně jsem se značkou Panasonic spokojený, proto jsem si kopil před 2 dny i Blu Ray DMP-BD45 od Panasonicu.

  Re: Panasonic DMR-EX77

  Tento rekordér nemám, ale podle manuálu by měl umět DVD-RW. DVD+RW ne. Ovšem z toho manuálu není vůbec jasné, jestli umí z DVD-RW číst i AVI soubory, nebo jen nahrávky pořízené na rekordéru. Může tam být nějaké záměrné "protikopírovací" omezení:
  http://panasonic-online.cz/soubor.aspx?id=32765

  Z diskuze pod touto recenzí vyplývá, že někdo má stejné problémy a někdo naopak ne. Může se to lišit podle použitých značek DVD-RW médií a typů vypalovaček c PC:
  http://www.digilidi.cz/recenze_panasonic_dmr-ex77

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  komunika_e:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  virtuální adresa pro zásilky ze zahraničí

  Nakupovat v zahraničí může být velmi výhodné. Mnohdy ale prodejci nedoručují do našich končin. Naštěstí existují služby pro přeposlání zboží. Tyto služby vychází občas i levněji, než doručení přímé.

  gramofon

  Prodeje gramodesek dramaticky rostou, stejně tak přibývá lidí poslouchajících hudbu z gramofonu. Analogově. Je to nostalgie, je to magie, může to být i kvalitní zvuk. Ale má to smysl?