DVD Recorder DMR-E95H

 • 1 příspěvek / 0 new
  Poslední
  DVD Recorder DMR-E95H

  Tento recorder jsem dostal darem od známých, kteří ho chtěli vyhodit, protože si koupili nový LG. Asi před dvěma roky byl v opravně
  z důvodů nedopalování DVD R- disků. Vypalování vždy zkolabovalo cca po 45 minutách. Po opravě cca za 2 měsíce se závada začala projevovat opět. Jinak přehrátí cca 2 hodinového filmu z DVD proběhlo bez závad. Jelikož v rodině mých známých nastaly v té době
  rodinné problémy nepoužíval se tento rekordér až do minulého týdne, kdy ho chtěli používat jen na přehrávání filmů jako druhý přístroj. Ale již po zapnutí prováděl stále SELF CHECK, a nešel vypnout síť. tlačítkem, pouze odpojením síť.kabelu. Když jsem Hardisk vyjmul z recordéru a připojil na USB adaptér, PC ho nenašel, ale běžel. Po vložení zpět do recordéru jsem zjistil,že neběží.
  Napětí na napájecím konektoru jsou v pořádku +5V,+12V. Také jsem zjistil, že nefunguje Eject DVD jednotky.
  Prosím o radu,jestli se s tím někdo na tomto fóru nesetkal a neporadil.
  Díky Václav Zamazal

  Re: DVD Recorder DMR-E95H

  Zkusil bych jej naformátovat , jinak pokud používáte WXP připojte disk třeba přes USB zajeďte do ovládacích panelů , najeďte na správu počítače , dále uložiště a tam se vám objeví.Odtamtud jej naformátujte , pojmenujte atd.Tenhle postup se používá i pro některé nepřipravené nové HD které počítač nedetekuje.V manuálu u DVD rekorderu si ještě ověřte jak má být HD naformátován, ale obvykle to bývá ve FAT32 nebo jen FAT.Tohle ale nevím jistě, odpichuji se podle svého DVD rekorderu a DVBT který si rovněž přeje flešku formátovat ve FAT32.

  Re: DVD Recorder DMR-E95H

  Co znamená "PC ho nenašel"? Ve správci disků se neobjevil žádný nový harddisk s neznámým typem oddílu? Pokud se nepletu, tak rekordéry Panasonic používají nějaký svůj filesystém a navíc ještě šifrovaný, takže přes "Tento počítač" se na disk samozřejmě proklikat nelze. Ale ve Správci zařízení a ve Správci disků by disk měl být vidět.

  Co se týče formátování disku na PC - pokud se nepletu, tak na disku rekordéru je i firmware rekordéru, takže po zformátování disku na PC už rekordér zprovozní jedině servis.

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  tec_nika:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  virtuální adresa pro zásilky ze zahraničí

  Nakupovat v zahraničí může být velmi výhodné. Mnohdy ale prodejci nedoručují do našich končin. Naštěstí existují služby pro přeposlání zboží. Tyto služby vychází občas i levněji, než doručení přímé.

  gramofon

  Prodeje gramodesek dramaticky rostou, stejně tak přibývá lidí poslouchajících hudbu z gramofonu. Analogově. Je to nostalgie, je to magie, může to být i kvalitní zvuk. Ale má to smysl?