Jak na BR disky z jiných regionů?

 • 1 příspěvek / 0 new
  Poslední
  Jak na BR disky z jiných regionů?

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat na možnost přehrávat Blue ray disky z jiných regionů. DVD jsem dosud nakupoval převážně v USA a rád bych v této praxi pokračoval i s BD, dosud se mi však nepodařilo objevit žádný multiregion BR přehrávač. Nevěděl by někdo o nějakém, případně nešlo by to řešit dodatečnou úpravou přehrávače? Lze nějak pro tento účel odblokovat počítačové BR mechaniky? Neplánujete na toto téma článek?

  Anonym
  Re: Jak na BR disky z jiných regionů?

  Na článek to zatím nebude, protože BD filmů i přehrávačů se u nás prodává zatím jen minimum.

  Pokud jde o PC, tak je regionální ochrana záležitost softwaru-přehrávače. Např. pro PowerDVD existuje postup, ja si nastavit počet změn regionů na pěkných pár desítek tisíc :D

  http://www.mydigitallife.info/2007/05/09/reset-cyberlink-powerdvd-blu-ra...

  U stolních přehrávačů mi zatím obejití známo není, ale doufejme, že se časem objeví. Minimálně neznačkové čísnké BD přehrávače by to mohly mít už z výroby vyřešeno :)

  Re: Jak na BR disky z jiných regionů?

  Kdysi jsem na to narazil. Dělalo se to přez servisní kody. Vzhledem k tomu, že múj rekordér regiony neblokoval tak jsem to zapoměl. Takže hledat servisní a nedokumentované nastavení (tenkrát to bylo v češtině)

  Re: Jak na BR disky z jiných regionů?

  Pokud jde o přehraní BR disku z jineho regionu mohu doporučit program od společnosti Slysoft AnyDVD HD . Diky tomuto programu si mužete nejen tento BR disk pustit , ale také udělat kopii ,která může bude již na BR přehravačích přehratelná .
  odkaz na stranky . http://www.slysoft.com

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  mami_ka: