DVD se zvukem bez obrazu

 • 1 příspěvek / 0 new
  Poslední
  DVD se zvukem bez obrazu

  Dobrý den.

  Měl bych dotaz ohledně propojení LED TV Panasonic TX-L42E3E se starším DVD Sony RDR-GX220. Přehráváč samozřejmě nemá HDMI, pouze scart, YUV a S-video (které zase nemá TV).
  Po propojení přes scart je slyšet pouze zvuk z DVD ale obraz jaksi není.
  V nastavení TV jsem zkoušel všechny možnosti ohledně připojení AV ale bez výsledku. K nastavení přehrávače se bohužel nedostanu, neboť z něj nemám obraz.

  Děkuju za každou radu

  Re: DVD se zvukem bez obrazu

  Na nastavení DVD přehrávače zkuste použít kompozitní propojení - stačí mezi kompozitní výstup na DVD a kompozitní vstup na TV zapojit jakýkoli kabel CINCH-CINCH - klidně běžný stereo kabel. Použijete samozřejmě jen jeden CINCH konektor na každé straně - třeba červený. Pro běžné použití je kompozitní propojení samozřejmě k ničemu, protože je nejméně kvalitní, ale pro to dostat se do menu DVD přehrávače to stačí.

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  elektron_ka:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  virtuální adresa pro zásilky ze zahraničí

  Nakupovat v zahraničí může být velmi výhodné. Mnohdy ale prodejci nedoručují do našich končin. Naštěstí existují služby pro přeposlání zboží. Tyto služby vychází občas i levněji, než doručení přímé.

  gramofon

  Prodeje gramodesek dramaticky rostou, stejně tak přibývá lidí poslouchajících hudbu z gramofonu. Analogově. Je to nostalgie, je to magie, může to být i kvalitní zvuk. Ale má to smysl?