Blu ray přehrávač Philips BDP 7750/12

 • %count příspěvek / 0 new
  Blu ray přehrávač Philips BDP 7750/12

  Zdařec lidi pořídil sem si k ježíšku blu ray přehrávač Philips BDP7750/12 a zatim mi moc radosti nepřinesl... Po zapojení vše Ok... nastavil sem ho serídil rapro na 5.1 a pak přišel ten nápad podle přiloženého návodu provést upgrade softwaru...
  No po nastaveni wi-fi si to samo stáhlo příslušnej program a spustila se aktualizace po ktere se podle navodu mel blu ray vypnout a zapnout místo toho se mi na televizi ztratil ze seznamu a napsalo mi to "zkontrolujte si připojení kabelů" od te doby se mnou nemluví a já mam po náladě....CO S TÍM???

  Prosím nějákýho znalýho chlapíka o pomoc... předem moc díky ;)

  Přidat komentář

  CAPTCHA
  Vyřešením této otázky prokážete, že nejste robot.
  elektron_ka:
 • Poradna

 • Komerční odkazy

 • Anketa

  Jak přijímáte televizní vysílání?
 • Inzerce

 • Užitečné články k přečtení

  Nákup bitcoinu návod a vysvětlení
  O bitcoinu a dalších kryptoměnách se dnes mluví skoro všude. Pořád ještě není pozdě se o tuto oblast začít zajímat. Vysvětlíme si, co to kryptoměny jsou a poradíme, jak si koupit bitcoin, litecoin nebo třeba ethereum. A zkusit s námi můžete i vlastní těžbu na svém počítači.
  satelitní příjem

  Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.